Lezhë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 149
Shpendë , 11
Të tjera , 7
Mace , 3
06 Gush 09:11 ,

75€

75 EUR

22 Maj 10:10 ,

Qen Pitbull

80 EUR Çmimi me zbritje

02 Gush 10:47 ,

Qen pastor gjerman

100 EUR

09 Qer 23:01 ,

Shitet minispic

100 EUR

26 Mar 17:45 ,

Lezhe

100 EUR

27 Dhj 12:18 ,

Klysh Shari

100 EUR

13 Nën 13:56 ,

Pit bull

100 EUR

08 Nën 13:57 ,

haski

100 EUR

28 Dhj 18:42 ,

Shpende te bukur

100 EUR

06 Dhj 18:48 ,

Qen Stani

15 000 LEK

15 Nën 14:08 ,

Qen shtepie

120 EUR Çmimi me zbritje

03 Nën 08:51 ,

Pastor belg

150 EUR

07 Tet 19:45 ,

Pug mops

150 EUR

30 Tet 14:03 ,

Qen

150 EUR

22 Nën 22:42 ,

Pitbulla

150 EUR

30 Tet 22:58 ,

Shitet qen sharri

200 EUR

28 Tet 20:58 ,

Pastor Belg Malinois

200 EUR

10 Gush 18:16 ,

German Shepherd Dog

200 EUR

01 Dhj 12:38 ,

Malshi 3 vjeq Femër

200 EUR

08 Maj 12:44 ,

Qen Pitbull

200 EUR Çmimi me zbritje

08 Maj 12:40 ,

Qen Pitbull

200 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 16:57 ,

Qen sharri

220 EUR

21 Jan 19:18 ,

Qen

250 EUR

29 Sht 20:17 ,

Aziat

250 EUR

29 Nën 14:01 ,

Kelysh kangal

250 EUR

10 Sht 20:20 ,

Qen Shari

300 EUR

07 Maj 14:41 ,

Qen

300 EUR

22 Jan 18:40 ,

Qen Pitbull

300 EUR

09 Sht 10:30 ,

Pitbull 9 muajsh

300 EUR

02 Korr 19:39 ,

Qen

300 EUR

12 Qer 14:40 ,

Akita inu

350 EURNë fillim