Lezhë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 147
Shpendë , 11
Të tjera , 7
Mace , 5
04 Mar 13:08 ,

Qen shtepie

50 LEK

13 Jan 21:40 ,

Pitbull

50 LEK

12 Maj 20:46 ,

QEN SHARRI

123 LEK

06 Nën 10:36 ,

Qen

150 LEK

09 Tet 00:44 ,

Qen pastor belg

200 LEK

04 Shk 20:14 ,

Qenushe

200 LEK

11 Shk 18:51 ,

Qen sharri

200 LEK

06 Jan 10:35 ,

Qen gjoje

250 LEK

13 Nën 20:01 ,

Pallonj

250 LEK

26 Nën 08:26 ,

Hasky

300 LEK

20 Dhj 18:49 ,

Shitet klyshi

300 LEK

09 Tet 07:53 ,

Lezhe

350 LEK

25 Tet 05:55 ,

Pipa uji per lepuj

5 EUR

07 Tet 18:11 ,

Kafaz

1 200 LEK

14 Jan 19:20 ,

Pitbull

20 EUR

12 Qer 13:32 ,

Klysh

35 EUR

06 Qer 15:02 ,

Qene

40 EUR Çmimi me zbritje

31 Maj 15:15 ,

Qen kaline

5 000 LEK

25 Maj 07:43 ,

Shiten pitbulla

50 EUR

22 Maj 22:32 ,

Kotele

50 EUR

17 Maj 14:24 ,

Pitbull

50 EUR

30 Pri 10:10 ,

Shiten pitbulla

50 EUR

10 Dhj 15:14 ,

PiT Bull

50 EUR

04 Dhj 15:17 ,

Kelysh

50 EURNë fillim