Pastor gjerman | Lezhë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 8
10 Gush 18:16 ,

German Shepherd Dog

200 EUR

02 Gush 10:47 ,

Qen pastor gjerman

100 EURNë fillim