Korçë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 261
Mace , 16
Të tjera , 16
Shpendë , 8
19 Nën 19:54 ,

Fazan golden

06 Nën 14:36 ,

Qen

20 LEK

02 Nën 09:21 ,

SHESIM PITBULLA ME POROSI

100 EUR

22 Tet 16:40 ,

Lepur

2 040 LEK

05 Tet 10:08 ,

Qen stani

05 Tet 10:08 ,

Qen stani

04 Tet 19:26 ,

Qen stani

15 Korr 23:48 ,

kale

2 000 EUR

20 Qer 09:57 ,

Labrador

200 EUR

09 Qer 20:31 ,

Haski

170 EUR

06 Qer 19:40 ,

Kotele

20 EUR

10 Maj 21:25 ,

Kelysh Alabay

300 LEK

27 Pri 21:17 ,

Qen

50 EUR

27 Mar 19:14 ,

Qen aski

250 EUR

26 Mar 00:23 ,

Qen shtepiak

100 EUR

17 Shk 21:47 ,

Shiten blete

15 000 LEK

16 Shk 20:56 ,

Shiten

200 EUR

09 Shk 16:24 ,

Bandog

22 222 EUR

26 Jan 21:44 ,

Bandog

111 111 EUR

25 Jan 15:21 ,

bandog

400 EUR

20 Jan 16:09 ,

BANDOG

500 EUR

20 Jan 12:49 ,

BANDOG

500 EURNë fillim