Kavajë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 100
Shpendë , 9
Të tjera , 3
23 Nën 23:09 ,

Shitet pitbull

150 EUR

18 Sht 21:12 ,

Qen ferme

100 LEK

18 Sht 16:42 ,

Qen

150 EUR

17 Sht 19:27 ,

Qen ferme

100 LEK

10 Sht 21:32 ,

Pelè

1 200 EUR Çmimi me zbritje

21 Gush 10:15 ,

Kuaj

30 Maj 14:02 ,

pitbull

250 EUR

30 Maj 02:28 ,

pitbull

250 EUR

07 Jan 18:45 ,

Femer aziatik

250 EUR

30 Nën 13:57 ,

Qen pastor

50 EUR

10 Korr 18:09 ,

Kelysh pastor belg mashkull

200 LEK

22 Nën 12:40 ,

lope

16 Jan 13:53 ,

shitet

100 EUR

27 Dhj 13:46 ,

Klysh aziat

19 Nën 19:41 ,

PIT BULL

150 EUR

11 Tet 16:07 ,

Kanarina

60 EUR

16 Sht 14:09 ,

Qen aziatik

02 Sht 10:43 ,

Maltez Shi Tzu

25 000 LEK

20 Qer 14:05 ,

pitbull

100 EUR

18 Qer 20:47 ,

Minispic

200 EUR

31 Mar 18:34 ,

Qen Labrador

50 EUR

06 Dhj 19:51 ,

Casper

100 LEK

16 Nën 18:29 ,

QEN PITBULL

150 EUR

01 Tet 17:50 ,

Qen rottweiler

200 EURNë fillim