Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 682
Shpendë , 38
Të tjera , 21
Mace , 17
Dje 18:46 ,

Shiten kotelet

20 LEK

12 Korr 21:07 ,

Qen doberman100% rrac e paster

300 EUR

12 Korr 10:22 ,

Alabaj

300 EUR

12 Korr 09:36 ,

Dhurohet Rottweiler

11 Korr 18:26 ,

Doberman qen

300 EUR

09 Korr 11:21 ,

Kelysh kangall

08 Korr 15:59 ,

Malinois belg

200 EUR

06 Korr 14:24 ,

Pula Amrock

12 000 LEK

02 Korr 00:19 ,

pitbull

100 EUR

29 Qer 13:48 ,

Zagar lepuri

27 Qer 22:31 ,

Zagar lepuri

26 Qer 21:50 ,

Qen Sharri

200 LEK Çmimi me zbritje

25 Qer 10:29 ,

Rotteiter

150 EUR

22 Qer 21:56 ,

Jack rusell

180 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 19:00 ,

Kotele persian ekzotike

250 LEK

17 Qer 12:03 ,

Kangal 1 muajsh

200 LEK

15 Qer 12:29 ,

Rottweiler

200 EUR Çmimi me zbritje

10 Qer 23:24 ,

qen sharr

08 Qer 21:11 ,

Shes qen

150 EUR

05 Qer 16:41 ,

Qen ne shitje

200 EUR

04 Qer 21:05 ,

Qen ne shitje

200 EUR

03 Qer 11:52 ,

Shitet qeni

10 000 LEK

01 Qer 21:42 ,

Qen Stani

100 EUR

01 Qer 11:49 ,

Qeni Minispic

10 000 LEK

Në fillim