Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 687
Shpendë , 40
Të tjera , 22
Mace , 16
03 Gush 13:37 ,

Maltese

1 LEK

31 Maj 00:11 ,

Rottwailer

1 LEK

09 Maj 01:48 ,

Mini spitz

1 LEK

02 Pri 19:08 ,

Qen Zagar

1 LEK

02 Pri 18:48 ,

Qen zagar

1 LEK

16 Korr 15:18 ,

Minispic

1 LEK

28 Tet 09:25 ,

Shiten me çmim te lire

1 LEK

15 Tet 11:24 ,

Pit bull

1 LEK

09 Maj 17:22 ,

Molos jugu rrace e paster

10 LEK

25 Mar 15:59 ,

Qen rrace

10 LEK

05 Gush 10:41 ,

Kotelet

20 LEK

18 Shk 00:42 ,

Kelysh stani

20 LEK

06 Jan 00:09 ,

Qen stani

20 LEK

25 Maj 02:08 ,

Mace shtepiake breed(LaPerm)

30 LEK

23 Tet 14:10 ,

Qen Maltez

40 LEK

22 Nën 20:11 ,

qen

40 LEK

26 Nën 20:36 ,

mini spitz

50 LEK

26 Nën 20:36 ,

mini spitu

50 LEK

11 Nën 06:30 ,

shiten klysh stani 2 femra

50 LEK

05 Tet 18:25 ,

Shitet qeni

50 LEK

04 Tet 15:34 ,

Shitet qeni

50 LEK

03 Mar 12:26 ,

Shiten origjinal pitbull

50 LEK

Në fillim