Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 687
Shpendë , 40
Të tjera , 22
Mace , 16
Dje 19:02 ,

Pastor Zvicerian

100 EUR

05 Gush 10:41 ,

Kotelet

20 LEK

03 Gush 13:37 ,

Maltese

1 LEK

02 Gush 12:38 ,

Skifter

50 EUR

02 Gush 10:39 ,

Shitet pastor gjerman

80 LEK

26 Korr 22:45 ,

Mini spitz

100 EUR

23 Korr 12:49 ,

Dhurohet Rottweiler

15 Korr 15:47 ,

Klysh pastori

150 EUR

12 Korr 21:07 ,

Qen doberman100% rrac e paster

300 EUR

11 Korr 18:26 ,

Doberman qen

300 EUR

09 Korr 11:21 ,

Kelysh kangall

08 Korr 15:59 ,

Malinois belg

200 EUR

06 Korr 14:24 ,

Pula Amrock

12 000 LEK

02 Korr 00:19 ,

pitbull

100 EUR

29 Qer 13:48 ,

Zagar lepuri

27 Qer 22:31 ,

Zagar lepuri

26 Qer 21:50 ,

Qen Sharri

200 LEK Çmimi me zbritje

25 Qer 10:29 ,

Rotteiter

150 EUR

22 Qer 21:56 ,

Jack rusell

180 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 19:00 ,

Kotele persian ekzotike

250 LEK

17 Qer 12:03 ,

Kangal 1 muajsh

200 LEK

Në fillim