Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 686
Shpendë , 40
Të tjera , 22
Mace , 17
14 Jan 10:02 ,

Pit Bull

100 000 LEK

10 Jan 13:46 ,

Qen Gjahu

200 EUR

09 Jan 06:14 ,

Qen

27 Dhj 15:38 ,

shitet

8 000 LEK

21 Dhj 10:46 ,

Pastor belg

100 EUR

13 Dhj 14:52 ,

Rottweiler Prince

150 EUR

02 Dhj 13:37 ,

Qen pitbull

23 Nën 12:51 ,

Qen Pitbull

150 EUR

18 Nën 19:34 ,

Qen grek

250 EUR

29 Tet 11:17 ,

Qen Husky

70 EUR

25 Tet 12:30 ,

Super Dog mix pitbull

400 EUR

19 Tet 16:06 ,

Pellumba

25 EUR

19 Tet 15:26 ,

Pellumba

25 EUR

15 Tet 11:24 ,

Pit bull

1 LEK

11 Tet 16:56 ,

Nderrohet qen molos osé shitet

200 LEK

Në fillim