Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 686
Shpendë , 40
Të tjera , 22
Mace , 17
02 Maj 16:16 ,

Qen Akita

150 EUR

28 Pri 22:16 ,

Qen

150 EUR

26 Pri 14:44 ,

Kelysh mix pastor me molos

150 EUR

25 Mar 12:47 ,

Rottweiler

300 EUR

24 Mar 20:06 ,

Minispitz rrace e paster

170 EUR

21 Mar 10:53 ,

Pit bull

70 EUR

03 Mar 17:54 ,

Shitet 250 euro

250 EUR

03 Mar 12:26 ,

Shiten origjinal pitbull

50 LEK

02 Mar 20:59 ,

Alabai russ

1 000 EUR

28 Shk 00:06 ,

Shes kelysha

120 EUR

27 Shk 17:29 ,

Kelyshe pit bull

120 EUR

15 Shk 12:24 ,

Pastor Kanadez

150 LEK

31 Jan 10:26 ,

Qen kangall

21 Jan 20:23 ,

Pastor Kanadez

100 LEK

17 Jan 15:32 ,

Pitbull

230 LEK

Në fillim