Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 686
Shpendë , 40
Të tjera , 22
Mace , 17
18 Shk 00:42 ,

Kelysh stani

20 LEK

23 Jan 20:55 ,

Qen Maltez

100 EUR

14 Jan 19:49 ,

Shiten

100 EUR

14 Jan 19:41 ,

Shiten

100 EUR

06 Jan 00:09 ,

Qen stani

20 LEK

05 Jan 23:37 ,

Shitet qeni

350 EUR

25 Dhj 16:16 ,

shitet abpt pitbull

80 EUR

25 Dhj 15:26 ,

Pit bull

30 000 LEK

17 Dhj 17:30 ,

u shit

120 EUR

14 Dhj 19:21 ,

shes qenin

200 EUR

13 Dhj 17:27 ,

Doberman

13 Dhj 13:56 ,

Femer alabai

27 Nën 17:55 ,

Molos

150 LEK

22 Nën 10:04 ,

Qen Pastor Gjerman

15 000 LEK

13 Nën 22:15 ,

3 minispica

100 EUR

13 Nën 22:15 ,

3klysha minispic

100 EUR

10 Nën 09:10 ,

Papagall

200 EUR

28 Tet 09:25 ,

Shiten me çmim te lire

1 LEK

16 Tet 16:09 ,

Pitbull

50 EUR

14 Tet 11:16 ,

shitet qen te vegjel

15 000 LEK

28 Sht 19:07 ,

Mini spitz

50 EUR

16 Sht 11:23 ,

Jack rusell terrier

200 EUR

13 Sht 11:07 ,

Qen molos

70 LEK

10 Sht 15:22 ,

kelysh qen sharri

250 EUR

08 Sht 16:19 ,

pitbull femer 5 muajshe

50 000 LEK

06 Sht 13:31 ,

Molinos Belg 5 muajesh

40 000 LEK

Në fillim