Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 686
Shpendë , 40
Të tjera , 22
Mace , 17
16 Maj 21:35 ,

pekinez shes-blej

14 Maj 21:13 ,

Qen Maltez

10 000 LEK

09 Maj 07:54 ,

PitbBull Amerikan

100 LEK

04 Maj 18:38 ,

Alabai

04 Maj 16:49 ,

Mini spitz

50 EUR

04 Maj 16:49 ,

Mini spitz

100 EUR

22 Pri 17:22 ,

Qen shtepie ne shitje

100 LEK

22 Pri 15:42 ,

Qen sharre

2 000 LEK

21 Pri 17:19 ,

Qen shtepie ne shitje

100 LEK

20 Pri 13:25 ,

Pastor Super

100 EUR

16 Pri 12:22 ,

Labrador

200 EUR

05 Pri 00:10 ,

Labrador

250 EUR

02 Pri 16:51 ,

Kafaz

6 000 LEK

21 Mar 16:39 ,

Labrador

280 EUR

21 Mar 14:37 ,

Golden retriwer

19 Mar 18:06 ,

Qeni

18 Mar 14:28 ,

Golden retriwer

1 EUR

18 Mar 10:18 ,

Pitbull

150 EUR

17 Mar 09:51 ,

Qeni

150 EUR

10 Mar 18:27 ,

Qen Maltez

200 EUR

28 Shk 10:06 ,

Shitet 3muajsh

19 Shk 19:05 ,

pitbull

100 EUR

Në fillim