Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 687
Shpendë , 40
Të tjera , 22
Mace , 16
13 Tet 18:41 ,

Qen sharri

250 EUR

06 Tet 21:34 ,

Pin Tzu

15 000 LEK

06 Tet 15:53 ,

Qen maltez

8 000 LEK

05 Tet 18:25 ,

Shitet qeni

50 LEK

04 Tet 15:34 ,

Shitet qeni

50 LEK

02 Tet 20:23 ,

volpin

100 EUR

27 Sht 11:50 ,

3 kelysha sharri

150 EUR

14 Sht 10:33 ,

shitet

250 EUR

13 Sht 22:55 ,

Bulldog francez

13 Sht 21:26 ,

Jack rusell

300 EUR Çmimi me zbritje

12 Sht 21:51 ,

Pastor Belg

200 LEK

12 Sht 07:48 ,

Shitet kulish sharri

1 111 111 EUR

11 Sht 09:19 ,

Shiten kulishat kangall+sharri

200 EUR

08 Sht 14:50 ,

pastor belg

300 EUR

08 Sht 08:19 ,

Qen Sharri

400 EUR

01 Sht 13:15 ,

Kangall

22 Gush 14:21 ,

Dhurohen

18 Gush 16:22 ,

qen maltez me barbocini

150 EUR

06 Gush 19:53 ,

Zagar gjahu

03 Gush 19:09 ,

Qen doberman

150 EUR

01 Gush 23:25 ,

Shitet rodval klysh 100 e

100 EUR

25 Korr 14:55 ,

Minispitz

250 EUR

20 Korr 13:11 ,

Qen ne shitje

100 EUR

19 Korr 20:59 ,

Volpinjo

80 EUR

16 Korr 23:56 ,

Zogj fushe

400 LEK

16 Korr 20:26 ,

Kangal turk

250 EUR

16 Korr 15:18 ,

Minispic

1 LEK

28 Maj 22:10 ,

Shiten

100 EUR

23 Maj 13:33 ,

Shiten

120 EUR

Në fillim