Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 686
Shpendë , 40
Të tjera , 22
Mace , 17
23 Shk 19:10 ,

Okazion jack rusell

120 EUR

17 Shk 15:33 ,

kangall turk

500 EUR

12 Shk 19:11 ,

Rodwailer

150 EUR

10 Shk 20:05 ,

Kelysha pit bull ne shitje

70 EUR

10 Shk 19:13 ,

Mini spic

150 LEK

27 Jan 20:03 ,

Shitet Rottweiler

100 LEK

20 Jan 09:28 ,

shtypur më

100 EUR

18 Jan 14:11 ,

Qen shtepiak

20 000 LEK

17 Jan 21:19 ,

Qen MiniSpitz

100 EUR

17 Jan 17:49 ,

Qen Mini Spitz

120 EUR

08 Jan 20:41 ,

Rottwailer 100%

06 Jan 08:33 ,

MiniSpitz

80 EUR

04 Jan 08:30 ,

MiniSpitz

100 EUR

02 Jan 18:09 ,

Mini spic

200 EUR

29 Dhj 14:36 ,

Rose Mallard

100 EUR

25 Dhj 16:34 ,

Shes

15 000 LEK

21 Dhj 15:28 ,

Qen minispitz

100 EUR

10 Dhj 21:03 ,

Qen Jack rusell terrier

180 EUR Çmimi me zbritje

08 Dhj 10:35 ,

Qen Maltez

150 LEK

05 Dhj 15:54 ,

shitet

600 EUR

04 Dhj 17:08 ,

Mini spic

150 EUR

26 Nën 20:36 ,

mini spitz

50 LEK

26 Nën 20:36 ,

mini spitu

50 LEK

25 Nën 20:25 ,

Qen Maltez

100 LEK

24 Nën 18:47 ,

...

100 LEK

21 Nën 12:30 ,

Minispitza

150 LEK

14 Nën 14:47 ,

Shitet ose nderrohet

11 Nën 06:30 ,

shiten klysh stani 2 femra

50 LEK

24 Tet 06:56 ,

Pastor gjerman

300 EUR

23 Tet 14:10 ,

Qen Maltez

40 LEK

20 Tet 23:20 ,

Pastor Belg

300 EUR

20 Tet 13:56 ,

Pleh dele

18 Tet 20:24 ,

Mini spitz

100 EUR

Në fillim