Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 690
Shpendë , 40
Të tjera , 22
Mace , 16
17 Qer 12:03 ,

Kangal 1 muajsh

200 LEK

15 Qer 12:29 ,

Rottweiler

200 EUR Çmimi me zbritje

10 Qer 23:24 ,

qen sharr

08 Qer 21:11 ,

Shes qen

150 EUR

05 Qer 16:41 ,

Qen ne shitje

200 EUR

04 Qer 21:05 ,

Qen ne shitje

200 EUR

03 Qer 11:52 ,

Shitet qeni

10 000 LEK

01 Qer 11:49 ,

Qeni Minispic

10 000 LEK

31 Maj 00:11 ,

Rottwailer

1 LEK

29 Maj 10:42 ,

Kanerina

2 500 LEK Çmimi me zbritje

29 Maj 10:41 ,

Kanerinë

3 500 LEK

25 Maj 02:08 ,

Mace shtepiake breed(LaPerm)

30 LEK

12 Maj 06:25 ,

Labrador

09 Maj 20:01 ,

Qen rrace

80 LEK

09 Maj 01:48 ,

Mini spitz

1 LEK

05 Maj 16:53 ,

Qen Kangal Kelysha

200 LEK

28 Pri 20:07 ,

Mini spitz

70 EUR

27 Pri 19:38 ,

Pomerian spic

500 EUR

23 Pri 12:27 ,

Viq

02 Pri 19:08 ,

Qen Zagar

1 LEK

02 Pri 18:48 ,

Qen zagar

1 LEK

02 Pri 16:55 ,

Minispitz

100 LEK

29 Mar 12:53 ,

Mini spice

150 LEK

28 Mar 08:56 ,

ZAGARE GJAHU

10 000 LEK

14 Mar 09:14 ,

fazan

60 LEK

13 Mar 23:18 ,

Rottweiler

100 LEK

Në fillim