Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 686
Shpendë , 40
Të tjera , 22
Mace , 17
04 Tet 12:30 ,

Fier

100 LEK Çmimi me zbritje

01 Tet 15:06 ,

Kerkoj qen falas

29 Sht 21:06 ,

inkubator

2 500 EUR

16 Sht 22:15 ,

qen stani femer

50 EUR

13 Sht 13:15 ,

Qeni

150 EUR

09 Sht 12:54 ,

Dalmat

300 EUR

05 Sht 19:17 ,

Hasky

150 EUR

30 Gush 11:03 ,

Pitbull red

60 LEK

29 Gush 22:22 ,

Alabai

600 EUR

26 Gush 22:21 ,

Zagare Gjahu

150 EUR

23 Gush 23:45 ,

pastori

60 EUR

23 Gush 22:16 ,

rodwajler i paster

100 EUR

21 Gush 14:30 ,

roddwajler

80 EUR

18 Gush 23:06 ,

rodwajler

80 EUR

18 Gush 19:37 ,

Pitbull

250 EUR

16 Gush 16:40 ,

Kelysha per shitje

12 000 LEK

14 Gush 22:39 ,

rrodwajler

60 EUR

11 Gush 16:21 ,

klusha rodwajler

80 EUR

08 Gush 09:12 ,

Pit bull American

300 EUR

31 Korr 14:31 ,

Qen doberman

150 EUR

25 Korr 11:21 ,

Qen pitbull

50 EUR

15 Korr 22:37 ,

Qen shari

15 EUR

09 Korr 22:52 ,

rodvajler

100 EUR

09 Korr 22:52 ,

shari

25 EUR

08 Korr 13:50 ,

Sharri

27 Qer 17:29 ,

Rotfajler

24 Qer 15:56 ,

Rodwajler femer

130 EUR

23 Qer 12:05 ,

Kelysha Pastor Belg

100 EUR

21 Qer 21:22 ,

Dogo argentino .

14 Qer 15:41 ,

Qen Aski

150 EUR

13 Qer 15:55 ,

Qen Pitbull

100 EUR

12 Qer 08:05 ,

Prenotoni super okazion

200 EUR

06 Qer 22:27 ,

Qen rodwajler

140 EUR

03 Qer 10:49 ,

Qen

90 LEK

Në fillim