Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 687
Shpendë , 40
Të tjera , 22
Mace , 16
03 Tet 09:28 ,

Kelysh sharri

24 Sht 16:39 ,

Kelysh pitbull original 100%

70 LEK

21 Sht 18:00 ,

Shiten qen shari

18 Sht 14:16 ,

qen pitbull

18 Sht 14:00 ,

Rottweiler

100 EUR

16 Sht 19:40 ,

Qene gjahu springer femer

400 EUR

14 Sht 13:56 ,

Mini spic

200 EUR

04 Sht 21:25 ,

Kelysh rodvajleri

25 Gush 19:52 ,

Shqiponje

30 000 LEK

25 Gush 19:39 ,

Shqiponje

30 000 LEK

21 Gush 17:22 ,

Pllumba

50 EUR

13 Gush 09:40 ,

Volpin

100 EUR

09 Gush 16:04 ,

Pitbull femer

80 EUR

09 Gush 15:44 ,

shitet.nderrohet qeni molos

10 EUR

24 Korr 10:25 ,

Rotweiler

150 EUR

23 Korr 13:53 ,

Rotweiler

150 000 LEK

18 Korr 17:58 ,

Pellumba italian

500 000 LEK

15 Korr 22:41 ,

SHITET QEN SHARRI

13 Korr 21:25 ,

Pitbull femer

100 EUR

11 Korr 20:39 ,

Qeni urgjent

200 EUR

09 Korr 19:34 ,

Pallua

07 Korr 10:31 ,

ROTWEILER PRINCE

300 EUR

29 Qer 13:59 ,

Pastor belg

120 EUR

27 Qer 21:53 ,

Qen Pitbull

150 EUR

15 Qer 19:55 ,

Qen

70 EUR

13 Qer 16:56 ,

Rodvailer

100 000 LEK

06 Qer 10:09 ,

Pit bull

10 000 LEK

05 Qer 18:10 ,

Rotweiler

200 EUR

05 Qer 11:37 ,

prince

200 EUR

04 Qer 23:13 ,

Pastor belg i zi

200 LEK

02 Qer 16:04 ,

Qen spitz & jackson

200 EUR

01 Qer 23:06 ,

prince

200 EUR

Në fillim