akita | Durrës | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 42
20 Nën 14:30 ,

Akita Inu

29 Tet 12:08 ,

Qen chow chow

250 EUR

24 Tet 20:50 ,

Chow chow ��

300 EUR

27 Gush 17:17 ,

Akita

01 Pri 10:52 ,

Qen. Rraca: Akita Inu

450 EUR

18 Dhj 14:27 ,

Qen

26 Sht 17:48 ,

Akita

350 EUR

03 Sht 11:35 ,

Qen Akita

13 500 LEK Çmimi me zbritjeNë fillim