Durrës | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 939
Shpendë , 67
Të tjera , 30
Mace , 23
22 Jan 20:36 ,

Pastor Gjermani I paster

150 EUR

21 Jan 16:19 ,

Rrac Valpino

150 EUR

21 Jan 13:45 ,

Pastor belg

19 Jan 15:25 ,

Cocker Spaniel

19 Jan 11:25 ,

Pitbull

100 LEK

18 Jan 10:47 ,

Pomerian mix minispic

200 EUR Çmimi me zbritje

13 Jan 11:42 ,

Shiten Beagle

13 Jan 11:41 ,

Akita Inu

12 Jan 23:54 ,

Haski

15 EUR

09 Jan 15:01 ,

OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

1 200 EUR Çmimi me zbritje

05 Jan 22:45 ,

Shitet qen gjuetie

200 EUR

05 Jan 20:17 ,

Klysh Pastori

04 Jan 15:56 ,

Pitbull

150 LEK

02 Jan 21:46 ,

Pastor Gjermani I paster

110 EUR

28 Dhj 10:51 ,

Husky i bardh

27 Dhj 11:31 ,

Pekinez

200 EUR Çmimi me zbritje

19 Dhj 08:41 ,

Pekinez

18 Dhj 08:42 ,

Shitet Rotwailer

17 Dhj 13:18 ,

Qen

150 EUR

15 Dhj 09:01 ,

Rottweiler

180 EUR Çmimi me zbritje

09 Dhj 09:23 ,

Qen sharri

50 LEK

07 Dhj 17:07 ,

Malinois belgNë fillim