Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Durrës

Qen , 1535
Mace , 100
Shpendë , 93
Të tjera , 41

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:40 Mace , Durrës

Jepen kotele FALAS

1 LEK

Sot 10:15 Qen , Durrës

Pomerjan mix minispic 8m mashkull

100 EUR

Sot 10:13 Qen , Durrës

Derra te eger te lindur dhe rritur ne fermen tone

3 000 EUR

Sot 10:11 Qen , Durrës

Pallua mashkull 2 vjeç

150 EUR

Sot 10:11 Qen , Durrës

Pomerjan mix minispic 8m mashkull

100 EUR

Sot 08:58 Shpendë , Durrës

Diamante Di Guld

Sot 07:55 Qen , Durrës

Rottwailer King Roccia Nera

Sot 07:53 Qen , Durrës

Rotvailer King

Sot 07:53 Qen , Durrës

Rottwailer King

Dje 16:51 Qen , Durrës

Shiten klyshet

300 EUR

Dje 01:17 Qen , Durrës

Qen rraca mix

Dje 01:15 Qen , Durrës

poodle

550 EUR

21 Sht 20:18 Qen , Durrës

Qen rraca mix

150 EUR

21 Sht 20:03 Qen , Durrës

Shiten qen mini spic

180 LEK

21 Sht 18:49 Qen , Durrës

poodle

550 EUR

21 Sht 07:26 Qen , Durrës

Pastor 2 muajsh

225 EUR Çmimi me zbritje

21 Sht 07:25 Qen , Durrës

Rottweiler king

17 Sht 16:26 Qen , Durrës

Cane corso

300 EUR

17 Sht 11:10 Mace , Durrës

Shitet

180 EUR

15 Sht 22:06 Qen , Durrës

Pastor belg malinoise

200 EUR

13 Sht 02:58 Shpendë , Durrës

Shitet Struci

800 EUR

12 Sht 12:02 Mace , Durrës

Mace persiane

200 EUR

12 Sht 03:08 Qen , Durrës

Rotvailer King

12 Sht 03:08 Shpendë , Durrës

Struc

800 EUR

12 Sht 03:07 Qen , Durrës

Qen,Minispic,Dog,Pupy,I bardhe,Kelysh

10 Sht 23:11 Qen , Durrës

Shitet qenush

10 Sht 17:29 Qen , Durrës

Cane corso

300 EUR

10 Sht 12:27 Qen , Durrës

�� Dog House ��

08 Sht 21:07 Qen , Durrës

Rotvailer King

08 Sht 17:01 Qen , Durrës

Poodle mix pekinez

07 Sht 14:38 Qen , Durrës

Pomeranian

02 Sht 05:56 Qen , Durrës

Rotvailer

02 Sht 05:38 Qen , Durrës

Rottweiler

31 Gush 13:03 Qen , Durrës

Cane corso

300 EUR

30 Gush 22:06 Qen , Durrës

SPIC POMERJAN 8m

150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione