Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Dibër

Qen , 35
Të tjera , 5
Shpendë , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Mar 19:43 Qen , Dibër

Kelysh

100 EUR

01 Nën 18:25 Qen , Dibër

Mini Spitz 100€ i disk

100 EUR

15 Maj 12:31 Qen , Dibër

Qen Hasky

350 EUR

14 Nën 05:03 Qen , Dibër

Këlyshët e Labradorit

250 EUR

09 Nën 04:42 Qen , Dibër

Shitet qenush qimedredhur lodrash

200 EUR

26 Tet 00:56 Të tjera , Dibër

Shitet Kali okazion 700 mij lek

700 LEK

17 Korr 14:02 Të tjera , Dibër

Shitet cjapi alpin.

200 EUR

11 Korr 12:40 Shpendë , Dibër

Skiftera

21 Pri 13:56 Të tjera , Dibër

5 vjeq

07 Pri 15:55 Qen , Dibër

Poodles lodra të bukura

200 EUR

19 Nën 12:24 Shpendë , Dibër

Rasa

120 EUR

13 Korr 11:27 Qen , Dibër

Beagle Puppies

100 EUR

08 Pri 12:45 Të tjera , Dibër

Shiten

1 LEK

02 Mar 21:30 Qen , Dibër

Shitet haski 250 i diskutushem me pashaport

250 EUR

26 Dhj 00:04 Të tjera , Dibër

emirjan

1 000 EUR

25 Mar 10:10 Qen , Dibër

Qen Pit Bull "Luna"

100 EUR

12 Mar 05:25 Qen , Dibër

cavapoo

02 Dhj 21:42 Qen , Dibër

Qen sharri

30 000 LEK

20 Nën 19:57 Qen , Dibër

Shitet pitbull

100 EUR

02 Tet 19:26 Qen , Dibër

Shitet pitbull

200 LEK

28 Shk 14:37 Qen , Dibër

maltese

150 EUR

28 Shk 11:26 Qen , Dibër

pug mop

150 EUR

31 Jan 11:14 Qen , Dibër

Kangal

550 EUR

06 Jan 13:52 Qen , Dibër

Siberian Husky

99 EUR

19 Gush 10:38 Qen , Dibër

Qeni

200 EUR

12 Qer 20:41 Qen , Dibër

Hasky siberian

160 LEK

09 Maj 10:59 Qen , Dibër

Qen pitbull

1 400 LEK

02 Pri 19:27 Qen , Dibër

Mini Pug

150 EUR

12 Tet 21:55 Qen , Dibër

Qen

100 EUR

11 Sht 21:14 Qen , Dibër

Kelysh Pit bulli Femer

40 LEK

23 Maj 18:37 Qen , Dibër

Zagar gjuetie

500 EUR

08 Mar 04:48 Qen , Dibër

zagari

19 Shk 21:57 Qen , Dibër

Qen zagare gjuetie

15 Shk 16:44 Qen , Dibër

Puppies pomeranez

15 000 LEK

30 Tet 12:00 Qen , Dibër

Qen hasky

40 EUR

10 Tet 23:41 Qen , Dibër

Qen Stani (sharri)

250 LEK

07 Sht 13:23 Qen , Dibër

Qen hasky

24 Gush 14:27 Qen , Dibër

Qen hasky

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione