Berat | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 288
Shpendë , 22
Të tjera , 11
Mace , 2
24 Nën 13:55 ,

Kelysh Pekinez

150 EUR

18 Nën 12:35 ,

SUPER ALABAI mashkull 1 vjec

450 EUR Çmimi me zbritje

04 Nën 10:04 ,

Haski siberian 100%

150 LEK

31 Tet 18:16 ,

Haski

150 EUR

30 Tet 03:50 ,

Qen volpin

5 500 LEK

29 Tet 06:20 ,

Haski

150 LEK

28 Tet 03:40 ,

Mini spica

150 LEK

25 Tet 21:31 ,

Kelysh Hasky

200 LEK

24 Tet 11:49 ,

Mini spica haski

200 LEK

17 Tet 11:28 ,

Pastor.

170 EUR

12 Tet 13:35 ,

Kelysh Hasky

200 LEK

12 Tet 13:35 ,

Kelysh

11 Tet 22:47 ,

Kelysh Haski

200 LEK

11 Tet 22:35 ,

Haski

200 LEK

07 Tet 16:19 ,

Haski

200 EUR

05 Tet 11:29 ,

Mini spica

150 LEK

30 Sht 15:47 ,

Haski

200 LEK

01 Sht 15:19 ,

Dog Argjentinas

200 EUR

30 Gush 12:42 ,

Akita

240 LEK Çmimi me zbritje

27 Gush 14:21 ,

Dog argentinas

200 EUR

12 Gush 20:11 ,

Rotwailer princ

250 EUR

11 Gush 00:03 ,

Princ

250 EUR

10 Gush 12:20 ,

Rotwailer princ

250 EUR

03 Gush 22:30 ,

Prinv

250 EUR

22 Korr 21:49 ,

Qen Sharri

120 EUR Çmimi me zbritje

19 Korr 16:23 ,

Rotwailer princ

250 EUR

18 Korr 15:58 ,

Belg fm

100 EUR

13 Korr 14:58 ,

Belgian Malinois ne Kosov

150 EUR

03 Korr 11:26 ,

Rac e paster .

200 EUR

20 Qer 15:04 ,

Akita

250 EUR

13 Qer 00:33 ,

Pitbulla

250 EURNë fillim