Blej Instrumente dhe pjesë të ndryshme në Shitje | Njoftimet në Shqipëri

Gjej instrumente muzikore të ndryshme dhe pjesë të ndryshme për instrumente në shitje. Shiko njoftimet për amplifikator për kitare, boks për foni, bateri të ndryshme, tupanë dhe pjesë për tupanë, pjesëpër kitare elektrike dhe shumëçka tjetër në shitje. Gjej atë që të duhet në mesin e shumë njftimeve në MerrJep.al.

26 Jan 10:34 ,

Behringer BCR2000

100 EUR

25 Jan 19:34 ,

Behringer RX1602

50 EUR

25 Jan 11:54 ,

Dynacord echocord 100

200 EUR

21 Jan 15:25 ,

Muzike

100 EUR

21 Jan 13:58 ,

Studio

150 EUR

16 Jan 22:58 ,

Powermate 3

1 150 EUR

10 Jan 22:04 ,

Piano

3 000 EUR

01 Dhj 19:09 ,

Bokse

1 200 EUR

20 Tet 18:47 ,

Majtofon Samsung

100 EUR Çmimi me zbritje

07 Korr 00:37 ,

shitet amplifiga

110 EUR

Jeni duke kërkuar për instrumente apo për pajisje të instrumenteve në shitje? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej instrumente dhe pajisje për instrumente që ju nevojiten në mesin e shumë njoftimeve për instrumente të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje.

Blej instrumente dhe pjesë për instrumente të ndryshme

Gjej gjithçka që ju duhet për instrumente muzikore në shitje. Shiko njoftimet për amplifikator për kitare, boks për foni, bateri të ndryshme, tupanë dhe pjesë për tupanë, pjesë për kitare elektrike, sound kart, pedal volumi, fizarmonik parrot, pedale distortion, pjesë për kitare, pjesë për kitare elektrike, bateri, dhe shumëçka tjetër në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për instrumentin apo pajisjet për instrumente që ju nevojiten dhe gjej atë që ju duhet.

Shit Instrumente të ndryshme dhe pajisje për instrumente

Posedoni instrumente apo pjesë dhe pajisje për instrumente që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani shpejt dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e instrumentit që dëshironi ta shisni dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.
Në fillim