Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Korg Të gjitha në Shqipëria

Organo , 1
PA , 291
Prophecy , 17
Trinity , 9
TRITON , 19

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Korg | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 16:49 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Pogradec

Shitet korg

550 EUR

28 Maj 16:37 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Pogradec

Shitet korg

550 EUR

25 Maj 20:37 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Korçë

Korg Pa 600

800 EUR

12 Maj 11:18 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Korçë

Triton pro

500 LEK

29 Pri 03:08 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Përmet

Korg pa4x mg2 pro

1 800 EUR

13 Pri 12:43 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Peqin

Korg Pa1000 MG Edition i

1 000 EUR

06 Pri 20:55 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Sarandë

Shitet

23 Mar 14:22 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Peqin

Korg pa4x mg2 pro

2 000 EUR

10 Mar 02:24 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Korçë

Korg Pa3x Pro

1 200 EUR

10 Mar 01:41 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Elbasan

KORG PA 80

23 Jan 10:24 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Shkodër

KORG PA 600

750 EUR

23 Jan 10:23 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Shkodër

Shitet

750 EUR

17 Jan 20:51 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Tiranë

Shitet

1 LEK

21 Dhj 16:09 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Elbasan

Korg kronos

1 400 EUR

12 Dhj 22:33 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Tiranë

Korg Pa1000

1 600 EUR

11 Dhj 20:38 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Durrës

Fizarmonika

180 EUR

05 Dhj 21:59 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Durrës

Korg pa 4x

2 700 EUR

23 Nën 09:47 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Shkodër

Korg pa4x

2 400 EUR

18 Nën 13:00 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Durrës

2 kuti

130 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Korg | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione