Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Instrumente dhe Pajisje muzikore Të gjitha në Kurbin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore,ose lokacione Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Kurbin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:06 Të tjera , Kurbin

Shes bokse

200 LEK

18 Sht 22:50 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

SHITET DYNACORD 2

17 Sht 11:42 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Shiten dy bokse JBL

31 Korr 19:21 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Mixer Dynacord CMS 1000 (Mixer 2)

1 100 EUR

09 Qer 11:04 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Mikrofona SHURE

220 EUR

17 Dhj 22:04 Të tjera , Kurbin

Alexandria Darbuke 17 " (Tarabuke ose Qyp)

120 EUR

17 Dhj 21:33 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Kurbin

Fizarmonike Parrot

350 EUR

17 Dhj 21:27 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Kurbin

Fizarmonike Parrot

350 EUR

08 Gush 10:44 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Shiten dy stereo

17 Korr 21:59 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

EV Gladiator G118

800 EUR

18 Qer 19:03 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Laney RICHTER BASS AMPLIFICATOR

250 EUR

29 Maj 22:28 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

FENNER BOKS

7 000 LEK

08 Shk 12:39 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Kurbin

Shes korg pa 50

500 LEK

03 Qer 14:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:23 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:23 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:23 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:23 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Bokse RCF

800 EUR

03 Qer 14:17 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre , Kurbin

Trombe Lark

150 EUR Çmimi me zbritje

01 Qer 15:02 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Amplifikator Chameleon

450 EUR

31 Maj 23:32 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

2 Bokse RCF

800 EUR

18 Dhj 21:16 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Kurbin

Fizarmonike Antike

300 EUR

07 Nën 13:26 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

shesh mixer ne gjendje te mir okazion

7 000 LEK

22 Qer 12:55 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

shes boks 300 wat ne gjendje te mir

6 000 LEK

21 Qer 19:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

Mixer ne gjendje pune okazion

7 000 LEK

11 Mar 16:57 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

SHITET AA CRAFT

50 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Mar 16:55 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Kurbin

OKAZION

600 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione