Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Artikuj për koleksion Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Artikuj për koleksion,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Artikuj për koleksion | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:29 Artikuj për koleksion , Tiranë

Monedha te vjetra

3 000 EUR

Sot 15:31 Artikuj për koleksion , Tiranë

Kryq Antik Bizantin

10 000 EUR

Dje 22:10 Artikuj për koleksion , Tiranë

Shiten celsa qindra vjecar

1 LEK

Dje 21:14 Artikuj për koleksion , Tiranë

Otoskop Heine Fibralux

50 EUR

07 Dhj 23:14 Artikuj për koleksion , Tiranë

ANTIKE 7 SENDE

15 LEK

06 Dhj 21:24 Artikuj për koleksion , Tiranë

Sende antike

4 500 LEK

06 Dhj 21:23 Artikuj për koleksion , Tiranë

Medalje te vjetra

3 500 LEK

06 Dhj 20:46 Artikuj për koleksion , Tiranë

Medalje te vjetra

3 500 LEK

06 Dhj 20:42 Artikuj për koleksion , Tiranë

Leke te vjetra OKAZION

1 LEK

06 Dhj 06:10 Artikuj për koleksion , Tiranë

Gramafon

3 000 EUR Çmimi me zbritje

02 Dhj 11:53 Artikuj për koleksion , Tiranë

Kartëmonedhe 5 Franga e kohes se Zogut

1 500 LEK

02 Dhj 11:52 Artikuj për koleksion , Tiranë

Kartëmonedha 1 Lek e vitit 1976

200 LEK

01 Dhj 06:03 Artikuj për koleksion , Tiranë

Monedha te vjetra

28 Nën 12:06 Artikuj për koleksion , Tiranë

Antik vit 1987,20lt

50 EUR

18 Nën 19:36 Artikuj për koleksion , Tiranë

Ekspozitor xhami

18 000 LEK

18 Nën 02:28 Artikuj për koleksion , Tiranë

Raki dëllinje

20 LEK

17 Nën 10:18 Artikuj për koleksion , Tiranë

Pikture

500 EUR

17 Nën 10:18 Artikuj për koleksion , Tiranë

Pikture

500 EUR

10 Nën 21:08 Artikuj për koleksion , Tiranë

Kalorifer

50 LEK

10 Nën 10:38 Artikuj për koleksion , Tiranë

SNIPER Softair

90 EUR Çmimi me zbritje

07 Nën 09:14 Artikuj për koleksion , Tiranë

Sobe per koleksjon

220 EUR

06 Nën 13:37 Artikuj për koleksion , Tiranë

Antike per koleksion

50 EUR

28 Tet 15:19 Artikuj për koleksion , Tiranë

Shiten avione ne miniature

20 EUR

27 Tet 09:21 Artikuj për koleksion , Tiranë

Shpatë Katana Japoneze

200 EUR

10 Tet 14:56 Artikuj për koleksion , Tiranë

Karrike berberi

200 LEK

09 Tet 16:02 Artikuj për koleksion , Tiranë

Medalje bronzi

10 000 LEK

09 Tet 15:10 Artikuj për koleksion , Tiranë

Supjer porcelani

3 500 LEK

09 Tet 14:58 Artikuj për koleksion , Tiranë

Llamba me vajgur franceze

5 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Artikuj për koleksion në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Artikuj për koleksion | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione