Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Unisex Shitet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Aksesorë dhe Orë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:26 Unisex , Tiranë

Ore Garmin Forerunner 645 Music

199 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:23 Unisex , Tiranë

Canta origjinale

1 EUR

Dje 19:25 Unisex , Tiranë

Ore SWATCH

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:42 Unisex , Tiranë

ORE FLORIRI PERPETUAL CALENDAR

2 000 EUR

Dje 18:02 Unisex , Tiranë

Apple watch seria 8 45mm

35 EUR

Dje 16:19 Unisex , Tiranë

bulgari enigma

150 EUR

Dje 15:24 Unisex , Tiranë

GUCCI 0900S

32 000 LEK

Dje 13:09 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Hublot Classic Fusion ❌

1 LEK

Dje 11:06 Dyqani Unisex , Tiranë

Smartwatch N8 Ultra

4 500 LEK

Dje 09:20 Unisex , Tiranë

Shiten syze Louis vuitton Maybach

200 EUR

21 Mar 23:16 Unisex , Tiranë

Tudor

2 200 EUR

21 Mar 14:29 Unisex , Tiranë

Okazion ore xhepi Niga Swiss

79 EUR

21 Mar 11:20 Unisex , Tiranë

GARMIN fenix 5s Sapphire

270 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 09:45 Unisex , Tiranë

Smartwatch

2 000 LEK

20 Mar 23:19 Unisex , Tiranë

Apple watch 6

300 EUR

20 Mar 19:46 Unisex , Tiranë

Ore rolex

120 EUR

20 Mar 14:00 Unisex , Tiranë

Okazion Apple watch series 7 45mm

38 000 LEK

20 Mar 08:35 Unisex , Tiranë

Persol 9649-s 24/31

70 EUR

20 Mar 00:25 Unisex , Tiranë

Ore Tag Heuer Formula 1

450 EUR

19 Mar 13:33 Unisex , Tiranë

Syze Bvlgari

6 500 LEK

19 Mar 13:33 Unisex , Tiranë

Syze Ray Ban

5 000 LEK

18 Mar 22:55 Unisex , Tiranë

Rripa Apple Watch

18 Mar 12:18 Unisex , Tiranë

Syze Rey Ban Xhami

30 EUR

17 Mar 17:46 Unisex , Tiranë

Ore Penelope

60 EUR Çmimi me zbritje

16 Mar 15:35 Unisex , Tiranë

Rolex Datejust

4 600 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Aksesorë dhe Orë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione