Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ora - Unisex Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ora,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ora Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:37 Unisex , Tiranë

Apple watch seria 8 45mm

35 EUR

Dje 17:30 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Apple Watch Ultra ❌

1 LEK

01 Qer 13:02 Unisex , Tiranë

Ore rolex

120 EUR

01 Qer 11:55 Unisex , Kukës

Xiaomi MI Band 7

52 EUR

01 Qer 11:55 Unisex , Kukës

Honor watch ES

59 EUR Çmimi me zbritje

01 Qer 11:55 Unisex , Kukës

Amazfit GTS 3

149 EUR

01 Qer 11:46 Unisex , Kukës

V2 Smart watch

27 EUR

01 Qer 11:46 Unisex , Kukës

C6 smart watch

42 EUR Çmimi me zbritje

01 Qer 11:46 Unisex , Kukës

Zeblaze GTS

42 EUR

01 Qer 11:46 Unisex , Kukës

DT 56

30 EUR Çmimi me zbritje

01 Qer 11:46 Unisex , Kukës

MC 01

30 EUR Çmimi me zbritje

01 Qer 11:46 Unisex , Kukës

P18

30 EUR Çmimi me zbritje

01 Qer 11:46 Unisex , Kukës

Huawei Honor 4

25 EUR

01 Qer 11:46 Unisex , Kukës

Zeblaze Crystal 2

25 EUR

29 Maj 20:24 Unisex , Tiranë

Lorus Sport

45 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 16:35 Unisex , Tiranë

Ore muri

1 000 LEK

28 Maj 18:48 Unisex , Durrës

shiten ora

190 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 15:11 Unisex , Tiranë

Shiten Dy Ora Rolex OKAZION ‼️

24 Maj 17:40 Unisex , Kukës

Honor Watch ES

69 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 17:40 Unisex , Kukës

Foxy M3

30 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 08:04 Unisex , Tiranë

GARMIN fenix 5s Sapphire

270 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 23:50 Unisex , Tiranë

Oradora

262 EUR

16 Maj 16:27 Unisex , Tiranë

Smartwatch OnePlus Watch

70 EUR

11 Maj 06:09 Unisex , Fier

Timex dh lorus orgjinal

40 EUR

10 Maj 04:05 Unisex , Tiranë

Tudor

1 950 EUR Çmimi me zbritje

24 Pri 11:18 Unisex , Fier

Lorus orgjinal kunder ujit

45 LEK Çmimi me zbritje

02 Pri 13:30 Unisex , Korçë

Orë SMART WATCH për fëmijë

2 200 LEK

02 Pri 13:24 Unisex , Korçë

Orë SMART WATCH për fëmijë

1 990 LEK Çmimi me zbritje

02 Pri 13:21 Unisex , Korçë

Orë SMART WATCH për fëmijë

1 990 LEK Çmimi me zbritje

02 Pri 13:21 Unisex , Korçë

Orë SMART WATCH për fëmijë

1 990 LEK

31 Mar 00:27 Unisex , Tiranë

rado jubile swis made

50 EUR

22 Mar 16:19 Unisex , Tiranë

bulgari enigma

150 EUR

17 Mar 17:46 Unisex , Tiranë

Ore Penelope

60 EUR Çmimi me zbritje

16 Mar 15:15 Unisex , Tiranë

Omega Gold

5 600 EUR

14 Mar 06:56 Unisex , Tiranë

Seiko quartz

45 EUR

11 Mar 13:50 Unisex , Tiranë

Ore Citizen

170 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 22:39 Unisex , Vlorë

Ore orgjinale cilesia AA

200 EUR

07 Mar 08:46 Unisex , Tiranë

Apple Watch 7 45mm

325 EUR

01 Mar 22:57 Unisex , Durrës

apple watch series 8 45MM

430 EUR

25 Shk 13:36 Unisex , Vlorë

ora te reja

15 Shk 14:14 Unisex , Fier

COLMI�� Ora inteligjente "Cilesi & Opsione"

4 890 LEK

15 Shk 14:14 Unisex , Fier

COLMI�� Ora inteligjente "Cilesi & Opsione"

3 690 LEK

14 Shk 20:53 Unisex , Tiranë

Ora Swatch origjinale

6 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ora | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione