Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apple - Unisex Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apple ,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apple Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:37 Unisex , Tiranë

Apple watch seria 8 45mm

35 EUR

Dje 17:30 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Apple Watch Ultra ❌

1 LEK

Dje 10:09 Unisex , Tiranë

Apple Smart watch

30 000 LEK Çmimi me zbritje

01 Qer 13:53 Unisex , Tiranë

Aksesore te ndryshem

1 600 LEK

01 Qer 13:39 Unisex , Tiranë

Smartwatch ne kuti⌚️

4 000 LEK

01 Qer 11:49 Unisex , Tiranë

Rripa Apple Watch

31 Maj 19:46 Unisex , Fier

Apple watch SE 2 generation 44mm

300 LEK

30 Maj 10:43 Dyqani Unisex , Tiranë

Shitet Apple Watch SE 40mm

170 EUR

30 Maj 10:40 Dyqani Unisex , Tiranë

Apple Watch Seria 7 41mm

250 EUR

24 Maj 08:04 Unisex , Tiranë

GARMIN fenix 5s Sapphire

270 EUR Çmimi me zbritje

11 Maj 22:45 Unisex , Pogradec

Apple watch 5

220 EUR

29 Pri 23:29 Unisex , Tiranë

ore smart

3 200 LEK

29 Mar 14:09 Unisex , Tiranë

Apple Watch 7

290 EUR

29 Mar 13:20 Unisex , Tiranë

Apple watch serie 7

350 LEK

20 Mar 23:19 Unisex , Tiranë

Apple watch 6

300 EUR

20 Mar 00:32 Unisex , Elbasan

Apple watch

400 EUR

16 Mar 09:12 Unisex , Tiranë

Apple Watch SE

27 000 LEK

11 Mar 00:00 Unisex , Tiranë

smart watch

3 800 LEK

07 Mar 08:46 Unisex , Tiranë

Apple Watch 7 45mm

325 EUR

01 Mar 22:57 Unisex , Durrës

apple watch series 8 45MM

430 EUR

17 Shk 17:08 Unisex , Shkodër

Apple Watch seria 6

320 LEK

11 Shk 20:56 Unisex , Tiranë

smart watch

3 600 LEK

09 Shk 18:45 Unisex , Tiranë

samrt watch

3 500 LEK

06 Shk 14:35 Unisex , Tiranë

Apple Watch seria 7

30 000 LEK

03 Shk 19:06 Unisex , Tiranë

best tech shop

3 500 LEK

22 Jan 21:00 Unisex , Durrës

apple watch series 4 44mm

250 LEK

04 Jan 14:21 Unisex , Tiranë

Apple Watch seria 7 41mm

345 EUR

15 Dhj 12:41 Unisex , Durrës

SHITET ORA HW8 PRO MAX

1 EUR

11 Dhj 11:51 Unisex , Tiranë

Apple watch se

26 000 LEK

09 Dhj 17:51 Unisex , Durrës

Apple Watch Serie 6 44mm Navy Blue (Cellular+GPS).

30 000 LEK

08 Dhj 16:17 Unisex , Durrës

Smart watch

50 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apple | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione