Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Unisex Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Aksesorë dhe Orë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:14 Unisex , Tiranë

Apple Watch se (2nd generation)

260 EUR

Sot 17:46 Unisex , Tiranë

G shock - GA-110CR-2A

80 EUR

Sot 17:15 Unisex , Tiranë

GALAXY WATCH 3 classic 45mm

90 EUR Çmimi me zbritje

Sot 16:11 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Ekran Apple Watch 6 44mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:09 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Apple Watch 8 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:02 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Apple Watch Ultra ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 15:52 Unisex , Tiranë

AirPods Pro 2 Generat

199 EUR

Sot 15:20 Unisex , Tiranë

Syze dita maybach chrome hearts

200 EUR

Sot 13:57 Unisex , Tiranë

Rozario

2 500 EUR

Sot 13:04 Unisex , Tiranë

Shiten syze Maybach the player 1

Sot 13:01 Unisex , Tiranë

Shiten syze Louis vuitton

Sot 12:14 Unisex , Tiranë

Origjinale Syze GUCCI

199 EUR

Sot 11:03 Unisex , Tiranë

SEIKO GOLD 1990 VINTAGE PERPETUAL CALENDAR

500 EUR

Sot 09:39 Unisex , Tiranë

Samsung Watch 4 classic

19 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:37 Unisex , Tiranë

Varese me dhemb peshkaqeni nga Afrika

33 EUR

Sot 00:28 Unisex , Tiranë

Kapele te reja me etikete

2 000 LEK

Sot 00:26 Unisex , Tiranë

citizen atomatic

Sot 00:25 Unisex , Tiranë

Syze prada

2 000 LEK

Sot 00:25 Unisex , Tiranë

Kapele e re mercedez benz

2 300 LEK

Dje 21:41 Unisex , Tiranë

Shitet Galaxy Watch Active 2 (gold)

13 000 LEK

Dje 20:22 Unisex , Tiranë

Vegla për riparim Ore

3 000 LEK

Dje 20:00 Unisex , Tiranë

ORE LONGINES UNISEX GOLD

550 EUR

Dje 18:59 Unisex , Tiranë

Apple �� watch ⌚️ ultra 8

30 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:56 Unisex , Tiranë

Smartwatch ⌚️ ne kuti

70 EUR

Dje 12:01 Unisex , Tiranë

Cante Bottega Veneta

170 EUR

Dje 11:25 Unisex , Tiranë

Apple watch 7 stainless steel gold

500 EUR

Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze Mont Blanc

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze Cartier Gold Edittion

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze Prada Mat

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze Tom Ford Gold Edittion

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze pranda Prefekte

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Shes Syze Cartier

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze Cartier Gold Edittion

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Shes Syze Versace Te Blera ne Itali

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:02 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze Rey Ban

30 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:00 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze Rey Ban Xhami

30 EUR

Shitësit të Besuar
01 Tet 13:12 Unisex , Tiranë

Garmin fenix 3hr

15 000 LEK

01 Tet 08:59 Unisex , Tiranë

Corape varicesh per krahun masa IV

3 000 LEK

30 Sht 19:37 Unisex , Tiranë

Samsung Galaxy Watch 4 (44mm) Black

16 000 LEK

30 Sht 13:58 Unisex , Tiranë

Dhembi i peshkaqenit afrikan ne varese

33 EUR

29 Sht 16:44 Dyqani Unisex , Tiranë

HH DUFFEL BAG 2 30L

90 EUR

29 Sht 15:36 Unisex , Tiranë

❌ SYZE GUESS DHE RAYBAN ORIGJINALE ❌

1 LEK

28 Sht 14:03 Unisex , Tiranë

Varse floriri 14kt

550 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Aksesorë dhe Orë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione