Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Aksesorë dhe Orë Unisex | Njoftimet në Gjithë shqipërinë


Blej aksesorë dhe orë të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura për femra dhe meshkuj. Shiko njoftimet për bizhuteri, aksesorë telefonash, orë Rolex, Hublot, Micheal Kors, Gucci, dhe të tjera. Gjej syze të ndryshme si Louis Vuitton, Syze Gucci, Syze Prada, Syze Ray Ban, Celine dhe shumë marka të tjera në shitje.Sot 21:14 Unisex , Tiranë

Apple Watch se (2nd generation)

260 EUR

Sot 20:39 Unisex , Elbasan

SMART WATCH SERIE 8 ULTRA TRANSPORT FALAS

23 LEK

Sot 19:39 Unisex , Shkodër

Varese Lion Head

1 000 LEK

Sot 19:38 Unisex , Shkodër

Varese

1 000 LEK

Sot 19:38 Unisex , Shkodër

Unaza Lion Head Dhe Dragon

1 000 LEK

Sot 19:37 Unisex , Shkodër

Byzylyk Sermi 925

1 000 LEK

Sot 17:46 Unisex , Tiranë

G shock - GA-110CR-2A

80 EUR

Online
Sot 16:11 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Ekran Apple Watch 6 44mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:09 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Apple Watch 8 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:02 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Apple Watch Ultra ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 15:52 Unisex , Tiranë

AirPods Pro 2 Generat

199 EUR

Online
Sot 15:20 Unisex , Tiranë

Syze dita maybach chrome hearts

200 EUR

Sot 14:15 Unisex , Fier

Tissot

12 000 LEK

Sot 13:57 Unisex , Tiranë

Rozario

2 500 EUR

Sot 13:04 Unisex , Tiranë

Shiten syze Maybach the player 1

Sot 13:01 Unisex , Tiranë

Shiten syze Louis vuitton

Sot 12:14 Unisex , Tiranë

Origjinale Syze GUCCI

199 EUR

Sot 11:03 Unisex , Tiranë

SEIKO GOLD 1990 VINTAGE PERPETUAL CALENDAR

500 EUR

Sot 10:15 Unisex , Durrës

OKAZION

3 500 LEK

Sot 09:39 Unisex , Tiranë

Samsung Watch 4 classic

19 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:37 Unisex , Tiranë

Varese me dhemb peshkaqeni nga Afrika

33 EUR

Sot 09:29 Unisex , Fier

Shitet ora orgjinale

1 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:24 Unisex , Fier

Lorus orgjinal kunder ujit

45 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:28 Unisex , Tiranë

Kapele te reja me etikete

2 000 LEK

Sot 00:27 Unisex , Durrës

Ore origjinale sector

120 EUR

Sot 00:27 Unisex , Durrës

Ore aquastar origjinale

120 EUR

Sot 00:26 Unisex , Tiranë

citizen atomatic

Sot 00:25 Unisex , Tiranë

Syze prada

2 000 LEK

Sot 00:25 Unisex , Tiranë

Kapele e re mercedez benz

2 300 LEK

Dje 21:41 Unisex , Tiranë

Shitet Galaxy Watch Active 2 (gold)

13 000 LEK

Dje 20:22 Unisex , Tiranë

Vegla për riparim Ore

3 000 LEK

Dje 20:00 Unisex , Tiranë

ORE LONGINES UNISEX GOLD

550 EUR

Dje 18:59 Unisex , Tiranë

Apple �� watch ⌚️ ultra 8

30 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:56 Unisex , Tiranë

Smartwatch ⌚️ ne kuti

70 EUR

Dje 12:01 Unisex , Tiranë

Cante Bottega Veneta

170 EUR

Dje 11:25 Unisex , Tiranë

Apple watch 7 stainless steel gold

500 EUR

Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze Mont Blanc

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze Cartier Gold Edittion

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze Prada Mat

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze Tom Ford Gold Edittion

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze pranda Prefekte

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Shes Syze Cartier

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Syze Cartier Gold Edittion

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Dyqani Unisex , Tiranë

Shes Syze Versace Te Blera ne Itali

50 EUR

Shitësit të Besuar

Kërkoni aksesorë apo orë të ndryshme Unisex? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të aksesorëve dhe orëve Unisex. Shiko njoftimet dhe gjej aksesorë dhe orë të ndryshme me çmimet më të arsyeshme për të dy gjinitë.


Blej Aksesorë dhe orë Unisex në MerrJep.al


Kërko njoftimet në Merrjep.al dhe gjej aksesorë dhe orë nga më të ndryshmit në shitje. Shiko njoftimet për bizhuteri, aksesorë telefonash, orë Hublot, Rolex, Micheal Kors, Gucci, Omega, Cartier, Tommy Hilfiger dhe shumë të tjera në shitje.


Blej Syze nga markat dhe llojet e ndryshme si Syze dielli Ray Ban, Syze dielli police, Syze Louis Vuiton, Syze Optike, Syze Gucci, Syze Prada, Syze Hugo Boss, Mont Blanc, Syze armani, Versace dhe shumë marka të tjera në trend. Gjej bizhuteri të ndryshme në shitje me çmimet më të arsyeshme në shitje.


Shit Aksesorë dhe Orë Unisex në MerrJep.al


Posedoni aksesorë, orë apo bizhuteri të ndryshme që dëshironi ti shisni? MerrJep.al vshtë patforma e duhur për ju. Krijo njoftime duke plotësuar formularin me të dhënat e e produktit që shisni dhe gjej blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve në MerrJep.al


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione