Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për femra Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:27 Për femra , Tiranë

Okazion ore Festina 2023

110 EUR

Dje 18:23 Për femra , Tiranë

Okazion ore Certina

49 EUR

Dje 18:23 Për femra , Tiranë

Okazion ore Geneva

49 EUR

Dje 09:51 Për femra , Tiranë

OKAZION!!! Syze FENDI Origjinale!

100 EUR Çmimi me zbritje

28 Mar 18:15 Për femra , Tiranë

Pandora

1 EUR

28 Mar 13:20 Për femra , Tiranë

Bvlgari bulgari swis made

600 EUR

28 Mar 10:12 Për femra , Tiranë

Syza

35 EUR

28 Mar 10:12 Për femra , Tiranë

Syza

35 EUR

27 Mar 18:14 Për femra , Tiranë

Byzylyk Pandora

50 EUR

27 Mar 18:14 Për femra , Tiranë

Byrzylyk Swarovski

40 EUR

23 Mar 18:32 Për femra , Tiranë

Ore Calvin Klein

200 EUR

22 Mar 19:01 Për femra , Tiranë

Stiluese flokesh Philips

40 EUR Çmimi me zbritje

20 Mar 19:46 Për femra , Tiranë

Okazion ore S.oliver

49 EUR

16 Mar 15:35 Për femra , Tiranë

Hamilton

200 EUR

16 Mar 15:19 Për femra , Tiranë

Hamilton

200 EUR

16 Mar 15:15 Për femra , Tiranë

Rolex Lady

2 200 EUR

13 Mar 08:21 Për femra , Tiranë

Pasqyre me palosje per Makeup

1 300 LEK

12 Mar 00:42 Për femra , Tiranë

Diamond 17 jewels origjinale

10 Mar 01:39 Për femra , Tiranë

cante gucci

250 EUR

08 Mar 13:38 Për femra , Tiranë

Original Michael Kors

30 LEK

08 Mar 13:26 Për femra , Tiranë

Pjaster Profesionale

40 LEK

06 Mar 18:21 Për femra , Tiranë

Rolex Lady Date

2 900 EUR

06 Mar 18:05 Për femra , Tiranë

Tharese flokesh Moulinet

2 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Mar 21:37 Për femra , Tiranë

Syze Louis Vuitton

170 EUR

28 Shk 04:47 Për femra , Tiranë

Cartier Bagnoire

3 700 EUR

25 Shk 21:03 Për femra , Tiranë

Make up

21 Shk 19:22 Për femra , Tiranë

Syze origjinale GUCCI

10 000 LEK

17 Shk 17:13 Për femra , Tiranë

Dyson Hair tharese me cilesine maksimale

6 000 LEK

17 Shk 13:32 Për femra , Tiranë

Shitet karroc per binjak

50 EUR

15 Shk 08:31 Për femra , Tiranë

Swarovsky

140 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione