Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Aksesorë dhe Orë për Femra | Njoftimet në Shqipëri


Gjej Aksesorë dhe orë nga markat më të njohura për femra. Blej ora, syze, bizhuteri, çanta, parfume, dhe shumëçka tjetër me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Syze Celine, Louis Vuiton, Escada, Gucci, Prada, Ora Rolex, Ora Micheal Kors, Q&Q, Parfum Guess, Channel dhe shumëçka tjetër në shitje.25 Pri 07:43 Për femra , Berat

Ora super te bukura��! Cilsore!

1 990 LEK

26 Korr 15:34 Dyqani Për femra , Tiranë

debilator me 3koka

2 500 LEK Çmimi me zbritje

10 Gush 10:58 Dyqani Për femra , Tiranë

ROVER

40 EUR

10 Gush 10:58 Dyqani Për femra , Tiranë

SEIKO

50 EUR

07 Gush 15:40 Dyqani Për femra , Tiranë

BRUNO SOHNLE

250 EUR

07 Gush 15:39 Dyqani Për femra , Tiranë

MAURICE LAXROIX

200 EUR

21 Korr 14:31 Dyqani Për femra , Tiranë

SECTOR LADY

70 EUR

13 Maj 15:25 Dyqani Për femra , Tiranë

FOLIE FLIE

50 EUR

12 Pri 17:44 Dyqani Për femra , Tiranë

LONGINES MANUAL

200 EUR

12 Pri 17:44 Dyqani Për femra , Tiranë

MUST DE CARTIER

350 EUR

02 Pri 15:02 Dyqani Për femra , Tiranë

ORE ARGJENDI

150 EUR

04 Mar 19:28 Dyqani Për femra , Tiranë

OMEGA

400 EUR

04 Mar 17:42 Dyqani Për femra , Tiranë

D&G

100 EUR

04 Mar 17:41 Dyqani Për femra , Tiranë

GUESS DIAMOUND

150 EUR

04 Mar 17:41 Dyqani Për femra , Tiranë

ORIENT

50 EUR

04 Mar 17:41 Dyqani Për femra , Tiranë

PRYNGEPS

70 EUR

04 Mar 17:41 Dyqani Për femra , Tiranë

VETTA

80 EUR

04 Mar 17:40 Dyqani Për femra , Tiranë

PERSO

70 EUR

04 Mar 17:40 Dyqani Për femra , Tiranë

OMEGA

100 EUR

23 Shk 19:23 Dyqani Për femra , Tiranë

ZENITH

150 EUR

16 Shk 18:05 Dyqani Për femra , Tiranë

TISSOT

80 EUR

15 Shk 18:40 Dyqani Për femra , Tiranë

MORELLATO

80 EUR

14 Shk 17:09 Dyqani Për femra , Tiranë

NIVADA

40 EUR

14 Shk 17:00 Dyqani Për femra , Tiranë

SWATCH

60 EUR

11 Shk 10:56 Dyqani Për femra , Tiranë

MONDIA

100 EUR

10 Shk 12:31 Dyqani Për femra , Tiranë

OMEGA

100 EUR

08 Shk 17:43 Dyqani Për femra , Tiranë

Jacob

80 EUR

10 Jan 19:04 Dyqani Për femra , Tiranë

DIESEL

70 EUR

06 Dhj 15:48 Dyqani Për femra , Tiranë

BREIL

70 EUR

06 Dhj 15:46 Dyqani Për femra , Tiranë

SWISS MILITARY

80 EUR

06 Dhj 15:44 Dyqani Për femra , Tiranë

FOLIE FOLIE

70 EUR

06 Dhj 15:42 Dyqani Për femra , Tiranë

TISSOT

80 EUR

06 Dhj 15:37 Dyqani Për femra , Tiranë

SEIKO

100 EUR

06 Dhj 15:34 Dyqani Për femra , Tiranë

MARGI

60 EUR

04 Dhj 15:34 Dyqani Për femra , Tiranë

SEIKO

50 EUR

27 Nën 18:06 Dyqani Për femra , Tiranë

BURBERRY

100 EUR

13 Nën 16:25 Dyqani Për femra , Tiranë

OXETTE

80 EUR

10 Nën 17:50 Dyqani Për femra , Tiranë

MOVADO CELIK FLORI

200 EUR


Jeni duke kërkuar për aksesorë, bizhuteri dhe orë të ndryshme për femra? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej njoftime për aksesorë dhe orë nga markat më të njohura për femra. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Blej Aksesorë dhe Orë për Femra


Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për aksesorë, bizhuteri dhe orë për femra në shitje me çmimet më të arsyeshme. Blej Ora, Syze, Bizhuteri, Çanta, Parfume dhe shumëçka tjetër për femra. Shiko njoftimet për Syze Celine, Louis Vuiton, Escada, Gucci, Prada, Ray Ban, Roberto Cavali, Ora Rolex, Ora Micheal Kors, Q&Q, Guess, Omega, Fossil, Versace, Parfum Guess, Channel, Çantë Micheal Kors, Çantë Louis Vuiton, Çantë Gucci, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë kërkimit dhe gjej ofertat më të mira.


Shit Aksesorë dhe orë për femra


Nëse keni aksesorë, bizhuteri, ora të ndryshme të reaj apo të përdorura që dëshironi ti shisni, eja në MerrJep.al dhe krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e produktit që shisni. Shpërndaj njoftime dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione