Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Aksesorë dhe Orë për Femra | Njoftimet në Shqipëri


Gjej Aksesorë dhe orë nga markat më të njohura për femra. Blej ora, syze, bizhuteri, çanta, parfume, dhe shumëçka tjetër me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Syze Celine, Louis Vuiton, Escada, Gucci, Prada, Ora Rolex, Ora Micheal Kors, Q&Q, Parfum Guess, Channel dhe shumëçka tjetër në shitje.Dje 18:27 Për femra , Tiranë

Okazion ore Festina 2023

110 EUR

Dje 18:23 Për femra , Tiranë

Okazion ore Certina

49 EUR

Dje 18:23 Për femra , Tiranë

Okazion ore Geneva

49 EUR

Dje 09:51 Për femra , Tiranë

OKAZION!!! Syze FENDI Origjinale!

100 EUR Çmimi me zbritje

28 Mar 18:15 Për femra , Tiranë

Pandora

1 EUR

28 Mar 13:20 Për femra , Elbasan

Syze origjinale Guess

11 000 LEK

28 Mar 13:20 Për femra , Tiranë

Bvlgari bulgari swis made

600 EUR

28 Mar 10:12 Për femra , Tiranë

Syza

35 EUR

28 Mar 10:12 Për femra , Tiranë

Syza

35 EUR

27 Mar 20:00 Për femra , Fier

Kelton

3 500 LEK

27 Mar 18:14 Për femra , Tiranë

Byzylyk Pandora

50 EUR

27 Mar 18:14 Për femra , Tiranë

Byrzylyk Swarovski

40 EUR

27 Mar 09:44 Për femra , Durrës

Omega flori 18kt

700 EUR

24 Mar 20:19 Për femra , Fier

Dolce Gabbana

10 000 LEK

23 Mar 21:48 Për femra , Durrës

Ore omega seamaster quartz

23 Mar 18:32 Për femra , Tiranë

Ore Calvin Klein

200 EUR

23 Mar 12:45 Për femra , Lushnjë

ore dore "Gucci" grash

1 500 LEK

22 Mar 19:01 Për femra , Tiranë

Stiluese flokesh Philips

40 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 23:16 Për femra , Fier

Casio

3 000 LEK

21 Mar 23:16 Për femra , Fier

Zarato

3 500 LEK

21 Mar 19:09 Për femra , Fier

Citizen i lare me flori

5 000 LEK

20 Mar 19:46 Për femra , Tiranë

Okazion ore S.oliver

49 EUR

20 Mar 13:12 Për femra , Pogradec

Syze versace kembim

1 LEK

18 Mar 18:58 Për femra , Fier

Zenith

10 000 LEK

18 Mar 18:43 Për femra , Fier

Ore Murano

3 500 LEK

18 Mar 18:40 Për femra , Fier

Just Cavalli

4 500 LEK Çmimi me zbritje

16 Mar 15:35 Për femra , Tiranë

Hamilton

200 EUR

16 Mar 15:19 Për femra , Tiranë

Hamilton

200 EUR

16 Mar 15:15 Për femra , Tiranë

Rolex Lady

2 200 EUR

15 Mar 19:01 Për femra , Fier

Joan Herber

4 500 LEK Çmimi me zbritje

15 Mar 19:01 Për femra , Fier

Seiko 5

3 500 LEK Çmimi me zbritje

13 Mar 11:56 Për femra , Shkodër

Unaza per Femra

1 000 LEK

13 Mar 08:21 Për femra , Tiranë

Pasqyre me palosje per Makeup

1 300 LEK

12 Mar 00:42 Për femra , Tiranë

Diamond 17 jewels origjinale

12 Mar 00:42 Për femra , Durrës

Ore calvin klein

8 500 LEK

10 Mar 01:39 Për femra , Tiranë

cante gucci

250 EUR


Jeni duke kërkuar për aksesorë, bizhuteri dhe orë të ndryshme për femra? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej njoftime për aksesorë dhe orë nga markat më të njohura për femra. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Blej Aksesorë dhe Orë për Femra


Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për aksesorë, bizhuteri dhe orë për femra në shitje me çmimet më të arsyeshme. Blej Ora, Syze, Bizhuteri, Çanta, Parfume dhe shumëçka tjetër për femra. Shiko njoftimet për Syze Celine, Louis Vuiton, Escada, Gucci, Prada, Ray Ban, Roberto Cavali, Ora Rolex, Ora Micheal Kors, Q&Q, Guess, Omega, Fossil, Versace, Parfum Guess, Channel, Çantë Micheal Kors, Çantë Louis Vuiton, Çantë Gucci, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë kërkimit dhe gjej ofertat më të mira.


Shit Aksesorë dhe orë për femra


Nëse keni aksesorë, bizhuteri, ora të ndryshme të reaj apo të përdorura që dëshironi ti shisni, eja në MerrJep.al dhe krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e produktit që shisni. Shpërndaj njoftime dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione