Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ora origjinale - Për femra Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ora origjinale,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ora origjinale Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Maj 21:48 Për femra , Korçë

Ore Origjinale CURREN 9007

2 500 LEK

23 Mar 16:43 Për femra , Tiranë

Ore Guess

45 EUR

12 Mar 10:11 Për femra , Durrës

Shitet Ora Swatch

45 EUR

07 Jan 11:01 Për femra , Tiranë

Ora per zonja

80 EUR

31 Dhj 13:27 Për femra , Tiranë

Swarovski

100 EUR

01 Nën 10:04 Për femra , Tiranë

Ferdinant constant

79 EUR

23 Korr 21:43 Për femra , Tiranë

Ore Michael Kors

150 EUR

04 Pri 16:41 Për femra , Tiranë

Pulsar titanium

20 EUR

07 Sht 21:54 Për femra , Shkodër

Michael Kors

125 EUR

07 Sht 21:25 Për femra , Shkodër

Skagen

80 EUR

07 Sht 21:03 Për femra , Shkodër

Michael Kors

135 EUR

07 Sht 20:23 Për femra , Shkodër

Michael Kors

135 EUR

07 Sht 20:11 Për femra , Shkodër

Calvin Klein

110 EUR

07 Sht 19:51 Për femra , Shkodër

Michael Kors

135 EUR

23 Qer 17:37 Për femra , Vlorë

ore versace per femra

100 EUR

17 Tet 23:06 Për femra , Tiranë

Certina ora per femra

60 EUR

19 Korr 15:47 Për femra , Tiranë

Ore zvicrrane per femra 925

80 EUR

24 Pri 19:05 Për femra , Tiranë

Ora CURREN PER FEMRA ORIGJINALE ME KUTI

2 500 LEK

10 Gush 10:58 Dyqani Për femra , Tiranë

ROVER

40 EUR

10 Gush 10:58 Dyqani Për femra , Tiranë

SEIKO

50 EUR

07 Gush 15:40 Dyqani Për femra , Tiranë

BRUNO SOHNLE

250 EUR

07 Gush 15:39 Dyqani Për femra , Tiranë

MAURICE LAXROIX

200 EUR

21 Korr 14:31 Dyqani Për femra , Tiranë

SECTOR LADY

70 EUR

29 Maj 15:55 Për femra , Tiranë

citizen eco drive titanium

100 LEK

13 Maj 15:25 Dyqani Për femra , Tiranë

FOLIE FLIE

50 EUR

12 Pri 17:44 Dyqani Për femra , Tiranë

LONGINES MANUAL

200 EUR

12 Pri 17:44 Dyqani Për femra , Tiranë

MUST DE CARTIER

350 EUR

02 Pri 15:02 Dyqani Për femra , Tiranë

ORE ARGJENDI

150 EUR

04 Mar 19:28 Dyqani Për femra , Tiranë

OMEGA

400 EUR

04 Mar 17:42 Dyqani Për femra , Tiranë

D&G

100 EUR

04 Mar 17:41 Dyqani Për femra , Tiranë

GUESS DIAMOUND

150 EUR

04 Mar 17:41 Dyqani Për femra , Tiranë

ORIENT

50 EUR

04 Mar 17:41 Dyqani Për femra , Tiranë

PRYNGEPS

70 EUR

04 Mar 17:41 Dyqani Për femra , Tiranë

VETTA

80 EUR

04 Mar 17:40 Dyqani Për femra , Tiranë

PERSO

70 EUR

04 Mar 17:40 Dyqani Për femra , Tiranë

OMEGA

100 EUR

23 Shk 19:23 Dyqani Për femra , Tiranë

ZENITH

150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ora origjinale | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione