Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Flori - Për femra Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Flori,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Flori Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:40 Për femra , Durrës

Omega flori 18 karat

700 EUR

16 Mar 15:15 Për femra , Tiranë

Rolex Lady

2 200 EUR

24 Tet 01:25 Për femra , Tiranë

Orë grash

750 EUR

13 Tet 17:13 Për femra , Tiranë

Dugena Swiss Watch Quartz

3 500 LEK

14 Gush 01:12 Për femra , Fier

Venus

4 500 LEK Çmimi me zbritje

20 Qer 15:57 Për femra , Durrës

Shitet

2 000 EUR

03 Jan 13:53 Për femra , Durrës

Unazë për femra

1 500 EUR

17 Nën 03:28 Për femra , Shkodër

Michael kors

120 EUR

25 Sht 15:45 Për femra , Tiranë

Ore Chronotech per femra

40 LEK

08 Pri 16:45 Për femra , Tiranë

Shitet Orë per Femra

100 EUR

05 Dhj 14:20 Për femra , Tiranë

Shitet ora RUSE

60 000 LEK

29 Sht 21:18 Për femra , Tiranë

Ore Versace

200 EUR

11 Sht 09:42 Për femra , Tiranë

Unazë diamanti

300 EUR

25 Gush 15:33 Për femra , Tiranë

Varse me Perla flori diamant

50 EUR Çmimi me zbritje

18 Gush 23:47 Për femra , Tiranë

Vathë

450 EUR Çmimi me zbritje

01 Gush 16:17 Për femra , Tiranë

Shitet unaze 18 karat me gure diamant

300 EUR

23 Qer 22:30 Për femra , Tiranë

Unaze me Diamant

600 EUR

23 Qer 17:37 Për femra , Vlorë

ore versace per femra

100 EUR

25 Korr 10:12 Për femra , Tiranë

Unaze diamanti 18 k

1 000 EUR

19 Tet 22:55 Për femra , Durrës

ora e lare me flori

150 EUR

15 Sht 12:05 Për femra , Lezhë

Ora

8 000 LEK

15 Gush 10:58 Për femra , Durrës

Unaze martese me diamant

1 500 EUR

11 Mar 09:14 Për femra , Tiranë

Ore per femra

30 EUR

10 Nën 17:50 Dyqani Për femra , Tiranë

MOVADO CELIK FLORI

200 EUR

31 Gush 19:59 Për femra , Tiranë

Varese

300 EUR

13 Qer 11:06 Për femra , Tiranë

Unaze me Djamant

1 000 EUR

08 Shk 15:41 Për femra , Tiranë

Swatch irony

450 EUR

22 Jan 12:35 Për femra , Tiranë

ore guess

150 LEK

10 Qer 22:59 Për femra , Tiranë

Okazion Ore Cartier origjinale/ U shit

600 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 14:40 Për femra , Elbasan

credit suisse fine gold

300 EUR

23 Maj 00:07 Për femra , Durrës

Ore per femra STROM anglez

300 EUR

18 Maj 13:28 Për femra , Durrës

OKAZION. ORE PER FEMRA STROM ANGLEZ.

300 EUR

12 Maj 13:31 Për femra , Tiranë

Okazion Ore Cartier origjinale

600 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Flori | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione