Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

syze origjinale - Aksesorë dhe Orë Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Për meshkuj , 1108
Unisex , 241
Për femra , 141

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe syze origjinale,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj syze origjinale Në shitje (Shitet, Shes) | Aksesorë dhe Orë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:04 Unisex , Tiranë

Shiten syze origjinale Gucci Chrome Hearts

Dje 21:48 Për meshkuj , Tiranë

syze breil origjinale

40 EUR

Dje 18:43 Për meshkuj , Tiranë

Syze

165 EUR

Dje 09:17 Për meshkuj , Tiranë

Syze Dielli ��Giorgo Armani��

135 EUR

29 Maj 14:24 Për meshkuj , Fier

Syze rayban

150 EUR

29 Maj 11:48 Për meshkuj , Fier

Syze Dielli OJO

6 000 LEK

Online
27 Maj 13:10 Për femra , Tiranë

Shes syze Dita grandmaster 2 origjinale

300 EUR

26 Maj 16:38 Për femra , Durrës

Shiten Syze Gucci origjinale per femra te reja

150 EUR

22 Maj 07:43 Për meshkuj , Lushnjë

Syze Versace Origjinale

135 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 02:24 Për meshkuj , Tiranë

Syze dielli Oakley

90 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 23:39 Për femra , Tiranë

Syze tomford

130 EUR

17 Maj 18:31 Për meshkuj , Tiranë

Shiten syze dielli Alexander McQueen

250 EUR

17 Maj 18:29 Për meshkuj , Tiranë

Shiten syze dielli Alexander McQueen

250 EUR

15 Maj 19:37 Për femra , Tiranë

syze optike vogue origjinale

120 EUR

14 Maj 19:15 Për meshkuj , Fier

Syze dielli Kalvin Klein Origjinale

4 500 LEK Çmimi me zbritje

Online
14 Maj 13:59 Për femra , Tiranë

Shes syze dielli origjinale Prada!!

190 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 13:54 Unisex , Durrës

Syze origjinale qe i kam pas te mijat

07 Maj 23:12 Për femra , Tiranë

OKAZION!!! Syze FENDI Origjinale!

100 EUR Çmimi me zbritje

07 Maj 18:33 Për femra , Tiranë

Syze Gucci Origjinale per femra te reja

150 EUR

07 Maj 09:43 Për meshkuj , Tiranë

Syze Emporio Armani Origjinale

100 EUR

30 Pri 10:47 Për femra , Tiranë

Syze origjinale Vogue të sapoblera

70 EUR

28 Pri 08:39 Për femra , Elbasan

Shiten 2 pale syze origjinale Fendi dhe D&G. 100 euro

100 EUR Çmimi me zbritje

24 Pri 10:04 Për femra , Korçë

Syze Rayban per femra origjinale

80 EUR

20 Pri 14:58 Unisex , Tiranë

Syze origjinale Ray Ban

110 EUR

20 Pri 13:27 Për meshkuj , Tiranë

Syze Porsche

300 EUR

02 Pri 11:23 Unisex , Durrës

Syze OAKLEY Spindrift rx 0OX8176

50 EUR Çmimi me zbritje

Online
28 Mar 13:20 Unisex , Elbasan

Syze origjinale Ray Ban

18 000 LEK

28 Mar 13:20 Për femra , Elbasan

Syze origjinale Guess

11 000 LEK

17 Mar 13:42 Për meshkuj , Tiranë

Syze dielli Oakley

100 EUR

14 Mar 08:18 Për meshkuj , Tiranë

Shiten Syze Origjinale - BARTON PERREIRA

100 EUR

11 Mar 09:13 Unisex , Tiranë

Shiten Syze Origjinale - BARTON PERREIRA - SUPER CMIM

200 EUR

02 Mar 16:05 Për meshkuj , Elbasan

OKAZION SYZE ORIGJINALE BURBERRY

120 EUR

21 Shk 19:22 Për femra , Tiranë

Syze origjinale GUCCI

10 000 LEK

20 Shk 12:32 Për meshkuj , Tiranë

Syze siluet

80 EUR

09 Shk 10:36 Për meshkuj , Elbasan

SYZE MAYBACK

500 EUR

31 Jan 12:47 Unisex , Tiranë

Shes Syze Persol PO 3213V 95 15.000 Leke

13 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Jan 13:14 Për meshkuj , Tiranë

Syze Versace origjinale per meshkuj

100 EUR

26 Dhj 23:12 Për meshkuj , Tiranë

Syze origjinale DITA

300 LEK

26 Dhj 21:30 Unisex , Durrës

��syze- TOM FORD�� ORIGJINALE

120 EUR Çmimi me zbritje

09 Dhj 05:34 Për femra , Tiranë

Syze ORIGJINALE Ray-Ban

75 EUR

18 Nën 13:50 Për femra , Tiranë

Syze TORY BURCH

100 EUR

06 Tet 12:36 Për femra , Durrës

Syze origjinale Ana Hickmann

12 000 LEK

28 Sht 08:09 Për meshkuj , Tiranë

Syze Siluet

80 EUR

24 Sht 20:45 Unisex , Tiranë

Syze te markes David Beckham

30 000 LEK

14 Gush 22:36 Për meshkuj , Tiranë

Syze dielli Epmorio Armani

15 000 LEK

02 Gush 19:42 Unisex , Durrës

��syze- TOM FORD�� ORIGJINALE

140 EUR Çmimi me zbritje

01 Gush 12:11 Unisex , Tiranë

Syze exess origjinale 100%

50 EUR

30 Korr 16:51 Unisex , Tiranë

syze Ray-Ban origjinale

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj syze origjinale | Në shitje (Shitet, Shes) | Aksesorë dhe Orë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione