Tiranë , 4827
Durrës , 1669
Shkodër , 1112
Vlorë , 666
Elbasan , 558
Fier , 430
Korçë , 422
Pogradec , 216
Berat , 197
Shfaqni të gjitha

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Në fillim