Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje dhe Aparate të ndryshme shtëpiake | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjeni gjithçka që ju nevojitet për shtëpinë tuaj në një vend. Shiko njoftimet për aparate dhe pajisje shtëpiake si shtrydhëse frutash, ekspres mullinj, miksera, makinë qepëse, tostera, pianure dhe shumë të tjera. Filtro njoftimet apo kërkoni për pajisjen përkatëse që ju duhet dhe gjeni ofertat më të mira.29 Nën 13:17 Dyqani Të tjera , Tiranë

Vatmetër

2 490 LEK

08 Nën 21:34 Të tjera , Tiranë

Super produkt

1 000 LEK

21 Sht 12:40 Dyqani Të tjera , Tiranë

Freskuese te medha

9 200 LEK

07 Qer 15:48 Të tjera , Tiranë

Hekur hekurosje

3 500 LEK

07 Qer 15:48 Të tjera , Tiranë

Set tenxhere

07 Qer 15:45 Të tjera , Tiranë

Artikuj te ndryshme

1 000 LEK

07 Qer 15:44 Të tjera , Tiranë

Pompe

1 300 LEK

07 Pri 13:58 Të tjera , Kukës

Zgare / grill

120 EUR

02 Sht 12:26 Të tjera , Tiranë

Agjente

27 Maj 16:29 Të tjera , Tiranë

SHITJE ME SHUMIC !!!!!!

1 EUR

02 Maj 13:43 Të tjera , Durrës

Pllakë dushi

10 EUR

11 Jan 19:06 Të tjera , Tiranë

OKAZION

100 000 LEK

02 Shk 09:33 Të tjera , Tiranë

oxhaqe Kamine

5 EUR

23 Korr 12:53 Dyqani Të tjera , Tiranë

Komplet gotash

1 300 LEK Çmimi me zbritje

22 Korr 13:07 Dyqani Të tjera , Tiranë

Komplet gotash

1 300 LEK Çmimi me zbritje


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të pajisjeve shtëpiake të ndryshme nga markat më të njohura. Gjeni çdo produkt nga teknika e bardhë dhe aparatet shtëpiake. Shiko njoftimet në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.


Blej pajisje dhe aparate shtëpiake të reja dhe të përdorura


Jeni duke kërkuar për pajisje për apo aparate të ndryshme shtëpiake? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, ju mund të gjeni të gjitha llojet e pajisjeve si shtrydhëse frutash, grirëse mishi, makinë qepëse, ekspres mullinjë, mikser, tostera, mobilje, ngrohese uji, elektroshtepiake, pajisje per lokale, dhe shumë të tjera të reja dhe të përdorura në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisjen e caktuar dhe gjeni atë që ju duhet me çmimet më të volitshme.Shit Pajisje dhe Aparate shtëpiake në MerrJep.al


Posedoni pajisje nga teknika e bardhë të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e pajisjes që dëshironi a shisni dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione