Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Shitet në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 00:30 Të tjera , Elbasan

Express caffe

40 EUR

15 Mar 18:19 Të tjera , Elbasan

Pianur gas

5 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Dhj 12:43 Të tjera , Elbasan

Ngrohese

149 EUR Çmimi me zbritje

06 Tet 20:26 Të tjera , Elbasan

Zgare me gaz

50 EUR

04 Gush 19:35 Të tjera , Elbasan

Pajisje sanitare

100 LEK

25 Jan 20:51 Të tjera , Elbasan

Shitet sobe madem

500 EUR

13 Nën 18:12 Të tjera , Elbasan

STUFE DRURI

120 LEK

11 Tet 22:51 Të tjera , Elbasan

"Sobe Me Dru"

17 000 LEK

06 Gush 21:30 Të tjera , Elbasan

Kervat per masazh

2 400 000 LEK

11 Shk 08:48 Të tjera , Elbasan

Sobe drush

6 000 LEK

25 Jan 12:15 Të tjera , Elbasan

okazion

65 000 000 LEK

25 Jan 08:24 Të tjera , Elbasan

Friteze profesionale

399 LEK

24 Jan 19:20 Të tjera , Elbasan

okazion

65 000 000 LEK

03 Jan 02:23 Të tjera , Elbasan

Makine qepse

190 LEK Çmimi me zbritje

27 Nën 15:55 Të tjera , Elbasan

Ekspres caffe

120 EUR

24 Tet 16:37 Të tjera , Elbasan

Rrethore per femije

2 000 LEK

20 Korr 23:10 Të tjera , Elbasan

Friteze profesionale

8 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Korr 17:17 Të tjera , Elbasan

Shes frigorifer kollone

40 000 LEK

19 Qer 14:17 Të tjera , Elbasan

sobe me korent dhe gaz

5 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Qer 11:27 Të tjera , Elbasan

Shtrydhese frutash

8 000 LEK

14 Pri 16:08 Të tjera , Elbasan

shtrydhes frutash boss japan

5 000 LEK

06 Shk 08:42 Të tjera , Elbasan

hekur

1 LEK

06 Shk 08:42 Të tjera , Elbasan

Hekur

30 LEK

06 Shk 08:42 Të tjera , Elbasan

Hekur

50 LEK

06 Shk 08:42 Të tjera , Elbasan

Hekur

50 LEK

06 Shk 08:42 Të tjera , Elbasan

Tavoline hekurosje

10 LEK

06 Shk 08:42 Të tjera , Elbasan

Karroce

50 LEK

17 Jan 14:28 Të tjera , Elbasan

Makinë qepëse

300 LEK

09 Jan 23:26 Të tjera , Elbasan

Tenxhere halogen

25 000 LEK

30 Dhj 15:43 Të tjera , Elbasan

Caffe filter

15 EUR

21 Dhj 10:02 Të tjera , Elbasan

Tv

500 000 LEK

29 Nën 23:38 Të tjera , Elbasan

Stufè me dru

10 000 LEK

21 Nën 17:50 Të tjera , Elbasan

hekur

1 LEK

21 Nën 06:18 Të tjera , Elbasan

Hekue hekurosje

2 LEK

22 Tet 01:02 Të tjera , Elbasan

Furr per Pula

120 LEK

03 Gush 20:06 Të tjera , Elbasan

Sensor gazi per shtepi

5 000 LEK

30 Korr 20:11 Të tjera , Elbasan

radiator Alumini H700

5 000 LEK

03 Qer 10:56 Të tjera , Elbasan

LPG gas detector

30 EUR

27 Pri 13:31 Të tjera , Elbasan

Pjate dushe

5 000 LEK

08 Mar 16:29 Të tjera , Elbasan

Aparat oksigjeni

450 EUR

27 Shk 17:52 Të tjera , Elbasan

shtepi

16 Jan 09:44 Të tjera , Elbasan

FRITEZE PER TE SKUQUR PATATE.

5 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Dhj 19:08 Të tjera , Elbasan

OKAZION

20 000 LEK

30 Tet 17:30 Të tjera , Elbasan

Shitet frigoriferi

100 EUR

20 Gush 17:05 Të tjera , Elbasan

Hekur rrobash

1 200 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione