Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje dhe Aparate të ndryshme shtëpiake | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjeni gjithçka që ju nevojitet për shtëpinë tuaj në një vend. Shiko njoftimet për aparate dhe pajisje shtëpiake si shtrydhëse frutash, ekspres mullinj, miksera, makinë qepëse, tostera, pianure dhe shumë të tjera. Filtro njoftimet apo kërkoni për pajisjen përkatëse që ju duhet dhe gjeni ofertat më të mira.Sot 00:39 Të tjera , Tiranë

Rul Miele

650 EUR

Sot 00:28 Të tjera , Tiranë

Dy vaska hidromasazh dhe nje pllak dushi

100 EUR

Sot 00:23 Të tjera , Tiranë

Thika

11 000 LEK

Dje 19:07 Të tjera , Tiranë

shitet

13 000 LEK

Dje 09:53 Të tjera , Tiranë

Karrige Relax

5 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 23:05 Të tjera , Tiranë

Ritello

1 800 EUR

21 Mar 19:30 Të tjera , Tiranë

expres incaso

150 EUR

21 Mar 18:57 Të tjera , Durrës

Ngrofse uji

3 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 18:57 Të tjera , Durrës

Elektrostimulator

5 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 18:57 Të tjera , Durrës

Elektrostimulator

3 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 18:54 Të tjera , Durrës

MASAZHATOR SUPER

3 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 18:54 Të tjera , Durrës

Ngrofse dhe masazhator

3 500 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 18:54 Të tjera , Durrës

MASAZHATOR SUPER

6 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 18:48 Të tjera , Durrës

Ngrofse dhe masazhator

3 500 LEK

21 Mar 18:45 Të tjera , Durrës

MASAZHATOR

2 500 LEK

21 Mar 18:45 Të tjera , Durrës

MASAZHATOR Per QAFEN

2 500 LEK

21 Mar 18:38 Të tjera , Durrës

Ekspres cafe

5 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 18:38 Të tjera , Durrës

MASKE per Aknet

2 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 18:35 Të tjera , Durrës

Hekur me kaldaje

5 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 18:35 Të tjera , Durrës

Masazhator

2 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 18:34 Të tjera , Durrës

Pompe gjiri elektrike

3 000 LEK

21 Mar 18:34 Të tjera , Durrës

POMPE GJIRI E RE

4 000 LEK

21 Mar 18:34 Të tjera , Durrës

Kafe filter

3 500 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 12:54 Të tjera , Durrës

Makine qepese elektrike

8 000 LEK

20 Mar 12:03 Të tjera , Elbasan

Express caffe

40 EUR

20 Mar 08:16 Të tjera , Tiranë

Sobe gazi per ngrohje

50 LEK

20 Mar 00:22 Të tjera , Durrës

Kaldaje Gazi me uje Sanitar-Vaillant

550 EUR

19 Mar 15:09 Të tjera , Durrës

Aspirator 1080 m³h 25 cm

60 EUR

16 Mar 14:14 Të tjera , Tiranë

DEPILATOR LAZER PHILIPS

550 EUR


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të pajisjeve shtëpiake të ndryshme nga markat më të njohura. Gjeni çdo produkt nga teknika e bardhë dhe aparatet shtëpiake. Shiko njoftimet në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.


Blej pajisje dhe aparate shtëpiake të reja dhe të përdorura


Jeni duke kërkuar për pajisje për apo aparate të ndryshme shtëpiake? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, ju mund të gjeni të gjitha llojet e pajisjeve si shtrydhëse frutash, grirëse mishi, makinë qepëse, ekspres mullinjë, mikser, tostera, mobilje, ngrohese uji, elektroshtepiake, pajisje per lokale, dhe shumë të tjera të reja dhe të përdorura në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisjen e caktuar dhe gjeni atë që ju duhet me çmimet më të volitshme.Shit Pajisje dhe Aparate shtëpiake në MerrJep.al


Posedoni pajisje nga teknika e bardhë të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e pajisjes që dëshironi a shisni dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione