Kondicioner | Tiranë | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

LG , 5
Panasonic , 1
Termo , 1
27 Tet 16:58 ,

kondicioner

55 000 LEK

25 Gush 13:41 ,

Kondicioner 24

28 000 LEKNë fillim