Shkodër | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

22 Korr 14:19 ,

Sobe me gaz

3 500 LEK Çmimi me zbritje

13 Mar 21:53 ,

Kaldaj

350 EUR

02 Shk 13:45 ,

Ngrohes me gaz

5 000 LEK

10 Nën 19:48 ,

Ngrohes me Gaz

50 000 LEK Çmimi me zbritje

Në fillim