kondicioner | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

LG , 5
Panasonic , 1
Termo , 1

11 Pri 20:15 ,

Shes kondicioner

6 500 LEK

Në fillim