Durrës | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Panasonic , 1
LG , 1
15 Sht 10:55 ,

Kondicioner

1 550 EUR

03 Nën 14:15 ,

Kaldaj

300 EUR

Në fillim