Kondicjoner | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

LG , 10
07 Qer 11:19 ,

aux

2 500 LEK

01 Qer 21:56 ,

kondicjoner auks

2 500 LEKNë fillim