Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:53 Furra dhe mikrovalë , Lushnjë

Tostier 1500 lek te reja.

1 500 LEK Çmimi me zbritje

17 Maj 11:41 Të tjera , Lushnjë

Panel diellor vetem pasqyra

700 LEK

01 Nën 19:07 Ngrohës dhe Klima , Lushnjë

Sobe me dru

200 EUR

27 Sht 16:44 Ngrohës dhe Klima , Lushnjë

Ngrohese me gaz dhe korent

10 000 LEK

02 Gush 11:30 Ngrohës dhe Klima , Lushnjë

Shiten Kondicioner kollone

1 000 EUR

14 Shk 02:41 Të tjera , Lushnjë

shitet freskuse fuego

50 LEK

06 Dhj 21:03 Frigoriferë dhe frizë , Lushnjë

Frigorifer

120 LEK

15 Pri 22:54 Të tjera , Lushnjë

pomp uji

60 LEK

15 Pri 22:46 Frigoriferë dhe frizë , Lushnjë

frigorifer i vogel

70 LEK

21 Jan 15:17 Fshesë me korrent , Lushnjë

Shes fshese me korent

6 000 LEK

13 Jan 19:49 Frigoriferë dhe frizë , Lushnjë

figorifer elektra 2.5kuntal

250 LEK

16 Nën 08:46 Të tjera , Lushnjë

Frigorifer

170 LEK

02 Tet 13:55 Furra dhe mikrovalë , Lushnjë

Shitet Sobe celiku me drru

450 LEK

25 Sht 21:11 Të tjera , Lushnjë

Sistem Alarmi

45 EUR

25 Sht 21:03 Të tjera , Lushnjë

Cip ashensori

30 EUR

20 Mar 20:35 Të tjera , Lushnjë

APARAT FLORIRI

15 Mar 10:13 Të tjera , Lushnjë

Dizifektim me bote te madhe.

1 LEK

01 Jan 16:55 Ngrohës dhe Klima , Lushnjë

Shes

250 EUR

11 Dhj 10:22 Të tjera , Lushnjë

furr buk

15 LEK

30 Nën 16:09 Ngrohës dhe Klima , Lushnjë

Rezistence

300 LEK

01 Sht 12:35 Të tjera , Lushnjë

HOVERBOARD

120 EUR

09 Gush 15:05 Të tjera , Lushnjë

Lavaman+ bide

30 Qer 19:38 Frigoriferë dhe frizë , Lushnjë

Frigorifer me 2 motorre

5 000 LEK

04 Maj 12:41 Furra dhe mikrovalë , Lushnjë

Shitet stufe per byrektore

55 000 LEK

04 Shk 11:23 Ngrohës dhe Klima , Lushnjë

kondicioner

299 EUR

23 Jan 11:06 Të tjera , Lushnjë

Kaldaj per sera me naft

2 000 EUR

07 Tet 14:51 Të tjera , Lushnjë

Neone

10 000 LEK

03 Tet 19:13 Ngrohës dhe Klima , Lushnjë

Sobe druri !!

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione