Lezhë | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

22 Shk 10:37 ,

Rrice korenti

550 000 LEK

24 Nën 20:07 ,

Shitet soba

30 000 LEK

31 Korr 15:00 ,

hekur AEG

3 000 LEK

30 Korr 13:34 ,

Frigorifer

2 500 EUR

25 Shk 16:08 ,

Kondicioner Beko

300 EUR

02 Dhj 16:53 ,

Lavostevilja

120 EUR

25 Tet 18:12 ,

Kenwood mixer

800 EUR

21 Tet 09:40 ,

Ariston mikroval

400 EURNë fillim