Durrës | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Lavatriçe dhe makinë tharëse | MerrJep

Whirlpool , 2
Candy , 1
Gorenje , 1
Bosch , 8
Indesit , 2
Beko , 3
LG , 3
Në fillim