Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Mar 13:45 Furra dhe mikrovalë , Korçë

PAISJE PER FURRE BUKE

1 EUR

23 Mar 18:46 Të tjera , Korçë

Shitet stabilizator 5500 va

8 000 LEK

16 Shk 12:39 Të tjera , Korçë

Stof me dru

110 EUR

30 Jan 12:10 Të tjera , Korçë

vaske

4 500 LEK Çmimi me zbritje

28 Jan 08:21 Të tjera , Korçë

Frigorifer fagor

200 EUR

13 Dhj 20:12 Ngrohës dhe Klima , Korçë

Kondicioner portativ

1 LEK

04 Dhj 08:17 Enëlarëse , Korçë

Enëlarëse

160 LEK

04 Dhj 08:14 Furra dhe mikrovalë , Korçë

Furë

170 LEK

28 Tet 12:46 Ngrohës dhe Klima , Korçë

Oxhak me fryrje

1 LEK

26 Tet 10:39 Frigoriferë dhe frizë , Korçë

Frigorifer

1 LEK

14 Tet 11:10 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Korçë

Siemens

170 EUR

02 Tet 16:22 Të tjera , Korçë

Shitet pjaster

2 500 LEK

26 Gush 22:32 Ngrohës dhe Klima , Korçë

Kaldaje me dru

150 000 LEK

27 Korr 11:47 Furra dhe mikrovalë , Korçë

Fritezë

40 EUR

19 Korr 20:48 Të tjera , Korçë

Shitet

30 EUR

15 Qer 13:36 Të tjera , Korçë

Shitet makine qepse

270 LEK Çmimi me zbritje

12 Mar 10:16 Furra dhe mikrovalë , Korçë

Siemens

80 EUR

24 Shk 20:26 Ngrohës dhe Klima , Korçë

ngrohese

30 LEK

24 Shk 20:03 Të tjera , Korçë

raki kumbulle

06 Shk 17:43 Të tjera , Korçë

Thares lageshtie

250 EUR

06 Shk 17:34 Të tjera , Korçë

Thares lageshtie

250 EUR

23 Dhj 19:38 Të tjera , Korçë

Pajisje per lageshtine

21 Nën 19:57 Ngrohës dhe Klima , Korçë

ngrohes elektrik

1 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione