Gorenje , 12
Beko , 17
Bosch , 9
Samsung , 14
Whirlpool , 8

Gjeni mikrovalë dhe furra, sobe gatimi të reja dhe të përdorura në shitje. Filtroni njoftimet apo kërkoni për mikrovalen përkatëse që ju nevojitet. Shiko njoftimet për mikrovalë Gorenje, fuego, samsung, Iskra, beko, bosch, alfa term, dhe shumë të tjera në shitje. Bleni dhe shisni furra dhe mikrovale të ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

15 Tet 13:30 ,

Mikrovale

30 LEK

09 Tet 09:45 ,

Furre

50 LEK

15 Sht 12:28 ,

shes sobe

200 LEK

22 Tet 01:02 ,

Furre

200 LEK

11 Dhj 14:03 ,

Tostier

800 LEK

MerrJep.al ju ofronë një përzgjehdje të madhe të mikrovalave dhe furrave nga maka më të njohura. Shiko me mijëra njoftime për furra dhe mikrovalë të ndryshme në shitje në MerrJep.al.

 

Blej Furrë dhe Mikrovalë në shitje në MerrJep.al

Gjeni me mijëra njoftime për mikrovala, sobe gatimi dhe furra nga markat e ndryshme si Gorenje, Bosch, Beko, Alfa term, Fuego, Samsung dhe shumë të tjera. Gjeni ofertat më të mira për mikrovalë, sobë gatimi, furrë pice, furrë me korrent, pjanure, sobe dhe pjanure, furre dhe pjanure, sobe me gaz, pjanure me gaz, stuf me gas, ngrohëse fast food, furr druri dhe shumë  të tjera me çmimet më të arsyeshme.

Nëse posedoni mikrovala dhe furra të ndryshme që dëshironi të shisni MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani me të dhënat e produktit dhe gjeni blerësit e interesuar shpejtë dhe lehtë në mesin e mijëra vizitorëve në ditë në MerrJep.al.
Në fillim